15
new stories - click to show

Jitka Smutná Česká herečka

Related to

Herečka Jitka Smutná opustila manžela kvůli ženě. Nepřekvapilo mě to, říká dcera Tereza

17.April » Prima Ženy
Herečka Jitka Smutná, která oslavila 72. narozeniny, se v Česku stala jednou z prvních veřejně známých žen, která učinila coming out, tedy zveřejnila, že žije se ženou. Učinila tak ve svých šedesáti letech po třicetiletém manželství s Jaromírem Neku…

Strach o Terezu Brodskou (55): Ruší představení! Co se děje?

15.April » Blesk.cz
Už to vypadalo, že se Tereza Brodská po prodělaném zápalu plic naplno vrátí do pracovního kolotoče, ale ne. Herečka má stále zdravotní problémy a ruší divadelní představení.

Nadechnout se života: Divadlo Ungelt zve na nový herecký koncert

8.April » Styl ŽIVOTA
Jedno z nejmenších pražských divadel uvedlo v české premiéře hru britského dramatika Davida Hareho pro dvě herečky. Excelují Jitka Smutná a Tereza Brodská. Příspěvek Nadechnout se života: Divadlo Ungelt zve na nový herecký koncert pochází z Styl ŽIV…

Hodnocení uživatelů: Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách (Divadlo Na Fidlovačce) - 80 % [Veronika K.]

25.March » i-divadlo.cz
Zbygniew Kalina a Lukáš Jurek jako Estrogen a Testosteron byli famózní! "Ať se vám to líbí nebo ne, jste moderní opice, které ovládají svět prostřednictvím počítačů."

Hodnocení uživatelů: Nadechnout se života (Divadlo Ungelt) - 70 % [Čiko]

15.March » i-divadlo.cz
75% Autor David Hare je po úspěchu Skleněného stropu sázkou na jistotu a nedivím se, že sáhl Ungelt po další jeho hře. Navíc, i když tomu tak není, v případě hry Nadechnout se života se jen těžko věří tomu, že nebyly role psány herečkám přímo na těl…

Kotrmelec Jitky Smutné uvidíte na Smržovce

29.February » Naše Jablonecko
Zveme vás v pátek 8. března od 18 hodin na zábavnou talkshow ve smržovském Parkhotelu, kterou moderuje Tomáš Barták.

Podivné trampoty Bochánkovic dynastie. I královské rodiny řeší výchovné problémy

26.February » Radio Junior
Když se královskému páru narodí děti, začnou jim starosti. Sudička totiž každému z jejich potomků přičaruje špatnou vlastnost. A co teď? Dozvíte se v pohádkovém seriálu.

Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých. Jitka Smutná exceluje v seriálu podle výjimečného románu Olgy Tokarczukové

25.February » ČRo 3 Vltava
Třídílný rozhlasový seriál podle románu polské nobelistky Olgy Tokarczukové, ve kterém umírají ti, kteří bezdůvodně ubližují přírodě.

Olga Tokarczuková: Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých

25.February » ČRo 3 Vltava
Třetí část rozhlasového seriálu podle románu polské autorky v dramatizaci Kristiny Májové přeložil Petr Vidlák. V hlavní roli Jitka Smutná. Režie Izabela Schenková.

Nesmířila se s rozchodem?

21.February » NašeHvězdy.cz
Sympatická herečka Jitka Smutná (71), jež momentálně září v seriálu Ulice, několik let žila se s spisovatelkou Petrou Braunovou (57), kterou vášnivě milovala. Byl pro ni velký šok... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Olga Tokarczuková: Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých

18.February » ČRo 3 Vltava
Druhá část rozhlasového seriálu podle románu polské autorky v dramatizaci Kristiny Májové přeložil Petr Vidlák. V hlavní roli Jitka Smutná. Režie Izabela Schenková.

Tato informační stránka o Jitka Smutná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Smutná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes