15
new stories - click to show

Jaroslav Šolc

Related to

Ať zní nad rakví Metallica, když byl zesnulý rocker, říká ceremoniář

22.November » iDNES.cz
Pardubické krematorium je známé především filmovým příběhem o podivínském a snaživém zaměstnanci Kopfrkinglovi, který natočil Juraj Herz. Film Spalovač mrtvol z konce šedesátých let zanechal stopu i v Jaroslavu Šolcovi, který v krematoriu pracuje ...

Eva Rejšková, tanečnice, choreografka pedagožka oslavila narozeniny

18.September » Pražský patriot
Eva Rejšková, dáma, která zasvětila svůj život folkloru, oslavila 90. narozeniny. Popřát jí přišel místostarosta Prahy 2 pro kulturu Jaroslav Šolc.

V Praze 2 zněl zpěvomat

16.September » Pražský patriot
Zpěvomat rozezněl už poněkolikáté pražská náměstí. Hloučky zpívajících nadšenců pod vedením zkušených lektorů tvořili kruh, do něhož se kdokoliv z kolemjdoucích mohl posadit, vybrat si píseň z nabídky a zaposlouchat se do hlasů kolem sebe, případn...

Psí den se vydařil i díky slunečnému počasí (vloženo video)

11.September » Praha 2
Psi různých plemen, jejich chovatelé a cvičitelé se sešli 9. září na Psím dnu, který každoročně pořádá městská část na náměstí Míru.

Psí den se vydařil i díky slunečnému počasí

9.September » Praha 2
Psi různých plemen, jejich chovatelé a cvičitelé se sešli 9. září na Psím dnu, který každoročně pořádá městská část na náměstí Míru.

Studentské práce školy Michael na výstavě na náměstí Míru

3.September » Pražský patriot
Včera večer proběhla na náměstí Míru vernisáž jedenáctého ročníku prestižní přehlídky nejlepších studentských prací školy Michael. Akce se zúčastnili starostka Prahy 2 Jana Černochová a radní pro oblast kultury Jaroslav Šolc, kteří nad akcí také p...

Prvňáčci se dočkali, začal školní rok

1.September » Praha 2
První školní den provázelo typické podzimní počasí. Prvňáčkům ani jejich rodičům to však jejich velký den očividně nezkazilo. Ve slavnostně nazdobených třídách je vedle pedagogů přivítali i představitelé samosprávy.

Členové klubu Dvojka pro přátele kultury prozkoumali Vyšehrad

19.August » Pražský patriot
Klub Dvojka pro přátele kultury se vydal na prohlídku barokní pevnosti na Vyšehradě. Zájemci prošli prohlídkový okruh zaměřený na vojenskou minulost Vyšehradu a jeho úlohu v rámci pražského opevnění.

Na Vyšehradském hřbitově uctili památku Jana Kubelíka

Společnost Jana Kubelíka dnes uctila památku světoznámého houslového virtuose a skladatele Jana Kubelíka, od jehož narození uplynulo 5. července 140 let.

Členové vedení Prahy 2 uctili památku méně známých obětí Pražského povstání

Památku méně známých obětí konce druhé světové války uctili ve čtvrtek členové vedení Prahy 2, konkrétně starostka Jana Černochová (ODS), místostarosta Jaroslav Šolc (OSB) a radní Michal Zuna (TOP 09).

Růže pro padlé hrdiny (vloženo video)

7.May » Praha 2
Starostka Prahy 2 Jana Černochová spolu s místostarostou Jaroslavem Šolcem a radním Michalem Zunou ve čtvrtek 7. května 2020 uctili památku méně známých obětí konce druhé světové války.

Praha 2 chce vyjít vstříc podnikatelům

23.March » Praha 2
Radní Prahy 2 v pondělí 23. března v souvislosti s nařízeným nouzovým stavem projednávali dopad krizových opatření vlády na živnostníky, podnikatele a další občany. Předběžně rozhodli o odkladu splátek nájemného za nebytové prostory ve správě měst...

Tato informační stránka o Jaroslav Šolc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Šolc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes