15
new stories - click to show

Tomáš Soldán

Related to

Roman Ludva: Rybník

27.October » ČRo 3 Vltava
Natočeno podle skutečné události. Rozhlasová hra na pomezí dokumentu a dramatu. Poslouchejte on-line po dobu jednoho týdne po odvysílání.

Ondřej Novotný: Kolaps. Je naše společnost odsouzena k fatálnímu kolapsu?

13.October » ČRo
Pohřební firma krachuje a přesto, nebo právě proto, nabízí nejmodernější, bizarní typy pohřbů. Poslechněte si hru o kolapsu hodnot, času, jazyka, společnosti i vztahů.

Serhii Plokhy: Černobyl. Historie jedné jaderné katastrofy

5.September » Český rozhlas Plus
Hrdinství, hloupost, neschopnost, arogance, odvaha a zbabělost v zemi, kde nic nefungovalo. Černobyl. Výbuch, který vedl k rozpadu Sovětského svazu a změnil svět.

Zas všecko roste jak hlópy, gde se ta voda bere?

9.August » ČRo Olomouc
Počasí letošního léta je opravdu rozmarné, jak by napsal pan Vančura. Stréček Křópal si stěžuje na abnormální dešťovou nadílku. Ale už zase máme krásné horké a slunné dny jako stvořené ke koupání. Čert aby se v tom vyznal. Ale přiznejme si: konečn...

Za krásami zapomenutých míst ve stínu Rychlebských hor

27.July » ČRo 3 Vltava
Rychlebské hory jsou krajem hlubokých údolí, průzračných potoků, starých hradů, zaniklých vesnic a v podzemí ukrytého bohatství.

Stanislav Beran: Loď, co vás vynese až do nebes

25.July » ČRo 3 Vltava
Příběh o ztrácení dětství i dospělosti. Účinkují Paulína Labudová, Jaroslav Krejčí, Naděžda Chroboková-Tomicová, Petr Kubes a Aleš Spurný. Režie Tomáš Soldán.

Tato informační stránka o Tomáš Soldán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Soldán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes