15
new stories - click to show

Marek Hoblík

Related to

Kamila Hladká: Hornické vdovy

4.October » ČRo Ostrava
Zveme vás k poslechu sedmidílného čtení z knihy Hornické vdovy. Kamila Hladká vyslechla příběhy osmi žen, jejichž muži zahynuli v uhelných dolech.

Sto let NDM: Anna Kratochvílová (3.)

29.September » ČRo Ostrava
Seriál 100 let Národního divadla moravskoslezského dospěl ke svému závěru. Poslední díl patří třetí části vzpomínek herečky Anny Kratochvílové.

Sto let NDM: Vladimír Šrámek a Miloslav Nekvasil. Scénograf a režisér

7.July » ČRo Ostrava
Tato umělecká dvojice dokázala v polovině 60. let rozvířit umělecké vody ostravského divadla. Zejména v době, kdy chystali ikonickou a nedotknutelnou Dvořákovu Rusalku.

Sto let NDM: Pavel Šmok

29.June » ČRo Ostrava
To je velké jméno českého tanečního umění. A Ostrava měla to štěstí, že Pavel Šmok čtyři roky jako choreograf ovlivňoval úroveň ostravského baletního souboru.

Sto let NDM: Emerich Gabzdyl

22.June » ČRo Ostrava
První premiérová část seriálu po vynucené tříměsíční koronavirové přestávce představí mimořádnou osobnost ostravského baletu.

Kazimierz Moczarski: Rozhovory s katem

Autor, člen Zemské armády za 2. světové války, byl po ní odsouzen ve vykonstruovaném procesu. Strávil 255 dní v cele s generálem SS Jürgenem Stroopem. (Prodloužený poslech)

Vražda na Šancích

1.July » ČRo Olomouc
Co v beskydských lesích hledají houbaři? No samozřejmě houby. Ale někdy najdou i něco jiného a občas i něco opravdu nečekaného - například mrtvé tělo.

Tato informační stránka o Marek Hoblík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Hoblík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes