15
new stories - click to show

Alena Sasínová

Related to

Marie Stryjová: První večer, Vůně

27.November » ČRo 3 Vltava
Povídky z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkují Alena Sasínová-Polarzcyk a Sára Edelbachová. Režie Peter Gábor.

Marie Stryjová: Sklo, Stín

26.November » ČRo 3 Vltava
Dvě povídky o osamělosti a marných milostných vztazích. Z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkují Alena Sasínová-Polarzcyk a Sára Edelbachová. Režie Peter Gábor

Marie Stryjová: Kroupy, První, Stěna, Voda, List, Lavička, Špinavý

25.November » ČRo 3 Vltava
Vnitřní svět dopívající dívky, která prožívá svou studentskou lásku. Připravila Ivana Myšková. Účinkují Alena Sasínová-Polarzcyk a Sára Edelbachová. Režie Peter Gábor.

Marie Stryjová: Prostor

24.November » ČRo 3 Vltava
Likvidace gymnaziální knihovny maskovaná jako její přemístění. Z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkuje Alena Sasínová-Polarzcyk. Režie Peter Gábor.

Marie Stryjová: Paměť

23.November » ČRo 3 Vltava
Autobiograficky laděná povídka zasazená do doby po roce 1948. Z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkuje Alena Sasínová-Polarzcyk. Režie Peter Gábor.

Za hvězdou. Autobiograficky laděné povídky z pozůstalosti Marie Stryjové

23.November » ČRo 3 Vltava
Z vnitřního světa dospívající dívky hledající životní opravdovost v odcizeném světě, na jehož podobě se nezvratně podepisuje komunistický režim padesátých let.

Příběh Jany

12.October » ČRo Ostrava
Uslyšíme vyprávění Jany, která o svého muže přišla na dole Vítězný únor v roce 1963. V režii Petra Gábora hlas paní Janě propůjčila Alena Sasínová-Polarczyk.

Poslední vstupenky. V pondělí se v Ostravě na hradě hraje shakespearovská fraška

V pondělí 3. srpna bude na Slezskostravském hradě odehrána derniéra představení Komedie omylů. Je to jedna z nejvtipnějších shakespearovských komedií nazývána také jedinou fraškou z pera největšího dramatika všech dob.

Tato informační stránka o Alena Sasínová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Sasínová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes