15
new stories - click to show

Michael Bumbálek

Related to

Ruský kaktus. Autobiograficky laděný příběh Martina Reinera

7.October » ČRo
Týden brněnských autorů a jejich povídek na Vltavě pokračuje. Poslechněte si text spisovatele a nakladatele Martina Reinera v podání Michala Bumbálka. Premiéru najdete on-line po dobu čtyř týdnů po odvysílání.

Herci Michal Bumbálek a Lukáš Rieger uvádějí v Káznici na Cejlu verše pronásledovaných básníků

5.May » ČRo
S Michalem Bumbálkem a Lukášem Riegerem si o projektu Básníci v káznici – Skrytá tvář české literatury povídala Alena Blažejovská. Pozveme vás na cyklus básnických čtení v brněnském Bronxu.

Herci Michal Bumbálek a Lukáš Reiger uvádějí v Káznici na Cejlu verše pronásledovaných básníků

5.May » ČRo Brno
S Michalem Bumbálkem a Lukášem Riegerem si o projektu Básníci v káznici – Skrytá tvář české literatury povídala Alena Blažejovská.

Svět podle Garpa. Premiéra kultovního románu Johna Irvinga

1.March » ČRo
Michal Bumbálek čte z tragikomického bestselleru, v němž jsme všichni jen smrtelné případy. Premiéru uvádíme k 80. narozeninám Johna Irvinga, amerického spisovatele a držitele Oscara za scénář k filmu Pravidla moštárny. Poslouchejte on-line po dobu …

Poslání

22.February » Klub knihomolů
Říká se, že lékařská věda je hlavně posláním. Kdo se nikdy ve zdravotnictví profesně nepohyboval, jen těžko si dokáže představit, co všechno může taková profese obnášet. Praxe se totiž od televizních seriálů liší. Spíš více, než méně. V lednu 2021 s…

Tato informační stránka o Michael Bumbálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Bumbálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes