15
new stories - click to show

Mirka Spáčilová Česká filmová a televizní kritička

Related to

Televize NBC odmítá vysílat příští Zlaté glóby, Tom Cruise vrací trofeje

9:03 » iDNES.cz
Americká televize NBC nebude příští rok vysílat slavnostní předávání Zlatých glóbů. Rozhodla se tak po vlně kontroverzí, kterým v poslední době čelí Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu, jež ocenění uděluje.

RECENZE: Stávkovali, když jim Kolben zakázal kouřit u soustruhu

8:29 » iDNES.cz
Není nad konkrétní, byť zdánlivě nepodstatnou podrobnost, která černobílé portréty dobarvuje. Stačilo by říci, že Emil Kolben začal svou zámořskou kariéru v Edisonových službách. Ale v úterní premiéře dokumentu ČT Kolben zazní víc.

VIDEO: Tom Hardy se vrací, je tu ukázka z komiksu Venom 2: Carnage

17:15 » iDNES.cz
Tom Hardy se vrací na filmová plátna jako Venom, jedna z komiksových postav společnosti Marvel, která zveřejnila ukázku z pokračování nazvaného Venom 2: Carnage přichází.

RECENZE: Komu je vlastně určen školometský Dvojí život jedné strany?

13:56 » iDNES.cz
Dvoudílný dokument Dvojí život jedné strany, jehož první část v pondělí uvede ČT, se může hodit dejme tomu maturantům. Tedy pokud u něj unudění neusnou.

VIDEO: Simpsonovi v jubilejním dílu poprvé odtajní místnost nad garáží

10.May » iDNES.cz
Jediný rozdíl mezi 700. a historicky prvním dílem Simpsonových je ten, že jsou všichni o třicet let starší, prohlásil stvořitel legendární animované rodinky Matt Groening.

VIDEO: Marvel představil ukázky ze svých plánovaných komiksů

8.May » iDNES.cz
Společnost Marvel Studios zveřejnila sestřih ze svých chystaných filmů pro nejbližší roky. Fanoušci komiksů se tak dočkali třeba ukázky z pokračování příběhu Black Panther s podtitulem Wakanda.

Představuje se Rod draka, chystaný seriál ze světa Hry o trůny

7.May » iDNES.cz
Televize HBO zveřejnila první snímky z připravovaného seriálu Rod draka, jehož děj se odehrává tři sta let před událostmi známými ze ságy Hra o trůny. Vychází z knihy George R. R. Martina Oheň a krev a vypráví příběh klanu Targaryenů.

Trilogii o bojovnících proti fašismu uzavře stoletá partyzánka

7.May » iDNES.cz
Trilogie Olivera Maliny Morgensterna o bojovnících proti fašismu se uzavírá. Po dokumentech Bojovníci od Sokolova – deníček spojařky a Bojovníci ze Západní a Východní fronty – deníček RAF odvysílá ČT2 v neděli premiéru díla Bojovníci v odboji a il...

RECENZE: Zase jeden geniální protiva. Tentokrát hledá vrahy Einstein

7.May » iDNES.cz
Pod názvem Einstein – Případy nesnesitelného génia startuje v sobotu na Primě další krimiseriál založený na tezi, že všichni policisté jsou omezenci, kteří potřebují výstředního poradce s velemozkem.

V domě stranických sjezdů i hvězdných koncertů chystají Cabani výstavu

6.May » iDNES.cz
Obdivovaný i vysmívaný Palác kultury přezdívaný Pakul, nynější Kongresové centrum Praha, oslaví své čtyřicáté narozeniny výstavou, kterou připravují bratři Michal a Šimon Cabanovi. Vejde se do ní celá historie budovy od komunistických sjezdů po mu...

Seriál Polda se rozloučil s milionem diváků, chystá však pátou řadu

5.May » iDNES.cz
Druhý nejsledovanější seriál Primy po romantické Slunečné, cyklus kriminálních případů Polda, zakončil svou čtvrtou řadu. Udržel si sledovanost kolem milionu diváků, takže bude pokračovat.
Miroslav Janek - Český dokumentární režisér, kameraman a střihač
Vít Olmer - Český herec, scenárista, spisovatel a režisér
Magda Reifová - Česká herečka
Jiří Pecha - Český herec
Jana Synková - Česká herečka

Tato informační stránka o Mirka Spáčilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mirka Spáčilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes