15
new stories - click to show

Alois Nebelo

Related to

Literární bedekr pro milovníky železnic

13.November » Novinky.cz
Hluboká celoživotní záliba česko-německého spisovatele Jaroslava Rudiše v železnici a vše, co s ní souvisí, je všeobecně známá. Už dávno ji prokázal v příběhu Aloise Nebela, který získal v roce 2011 i svou filmovou podobu, nebo ve svém nedávném rozs…

Příběh Václava Neckáře je jako z filmu, říká autor Půlnoční

23.October » Seznam Zprávy
Václav Neckář, jeden z nejvýznamnějších českých zpěváků, slaví osmdesátiny. „Přeju mu, aby pořád zůstal snílkem,“ říká Jaromír 99, který stál u nového startu Neckářovy kariéry.

Kino: Alois Nebel

20.October » Informuji.cz
Mlčenlivý muž, obyčejný nádražák v zapadlém místě jesenických hor,... | Praha 1 - (2023-10-21 18:00:00 - 2023-10-21 00:00:00)

Tajnou cestou na Boží horu. Na pouti s oslavencem Jaromírem 99, který slaví 60

13.October » Reportermagazin.cz
Nakonec jsme vešli do hospody u nádraží v Žulové a objednali si výpečky a pivo Šerák, i když mě teda lákal i keprník, ale Jaromír pravil, že ten je silnější, poručil si šeráka, nechtěl jsem to komplikovat.

Výlet: Vlakem za krásami naší vlasti. Na Zlatý Chlum či po stopách Aloise Nebela

Stále přemýšlíte o tom, jak si s rodinou co nejvíce užít zbytek léta? Čas prázdnin a dovolených dává ideální možnost seznámit se s dosud nepoznanými krásami naší vlasti. Stačí třeba jen nasednout do vlaku a vyrazit směr Slezský Semmering.

Vlakem za krásami naší vlasti. Vydejte se na Křížový vrch, Zlatý Chlum nebo po stopách Aloise Nebela

Stále přemýšlíte o tom, jak si s rodinou co nejvíce užít zbytek léta? Čas prázdnin a dovolených dává ideální možnost seznámit se s dosud nepoznanými krásami naší vlasti. Stačí třeba jen nasednout do vlaku a vyrazit směr Slezský Semmering. Okouzlujíc…

Krajinou Aloise Nebela. Davuprosté Rychlebské hory jsou pohlazením pro samotáře

5.August » Bleskově.cz
Ještě před pár lety patřily mezi zapomenuté kouty republiky. Dnes patří Rychlebské hory k čím dál častěji vyhledávaným lokalitám.

Vlakem za krásami naší vlasti. Vydejte se na Křížový vrch, Zlatý Chlum nebo po stopách Aloise Nebela

25.July » Tojesenzace.cz
Stále přemýšlíte o tom, jak si s rodinou co nejvíce užít zbytek léta? Čas prázdnin a dovolených dává ideální možnost seznámit The post Vlakem za krásami naší vlasti. Vydejte se na Křížový vrch, Zlatý Chlum nebo po stopách Aloise Nebela first appeare…

Vlakem za krásami naší vlasti. Vydejte se na Křížový vrch, Zlatý Chlum nebo po stopách Aloise Nebela

20.July » Turistika.cz
Stále přemýšlíte o tom, jak si s rodinou co nejvíce užít zbytek léta? Čas prázdnin a dovolených dává ideální možnost seznámit se s dosud nepoznanými krásami naší vlasti. Stačí třeba jen nasednout do vlaku a vyrazit směr Slezský Semmering.…

Jaromír 99 v Krnově vystavil Zátopka, Havla, Čáslavskou i Aloise Nebela

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Muzikant a výtvarník Jaromír Švejdík podepisuje své grafiky Jaromír 99. Uplatnil svůj osobitý výtvarný styl nejen v knižních ilustracích a na plakátech, ale především v komiksu. Švejdík se často inspiruje skutečnými osobnostmi, …

Hodnocení uživatelů: Alois Nebel (Divadlo F. X. Šaldy Liberec) - 100 % [Hana.kubikova]

12.June » i-divadlo.cz
Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma... Derniéra Aloise Nebela v Malém divadle. Měla bych si vybírat míň temný kusy, zdá se mi. Ale dobré to bylo.

Přímo z místa: Vlakem na konec světa s Jaroslavem Rudišem a Pavlem Peterkou

3.October » ČRo Olomouc
Když se na kolejích sejdou tři milovníci železnice, může i z běžné projížďky lokálkou vzniknout zajímavá cesta plná vyprávění, příhod a vzpomínek.

Tato informační stránka o Alois Nebelo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alois Nebelo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes