15
new stories - click to show

Michal Šrajer

Related to

Honor V40 je stále v přípravě, ale změnil svůj procesor

17:39 » Techarena.cz
Před pár týdny se objevily první zvěsti o Honoru V40, jež bude představovat nový vrchol nabídky tohoto čínského výrobce. Mezitím však mateřský Huawei svou značku Honor prodal, takže byla budoucnost všech rozdělaných zařízení nejistá.

První obrázek vlajkové Motoroly Moto G je tady. Máme více otázek než odpovědí

16:36 » Techarena.cz
Motorola oficiálně potvrdila, že se od ní příští rok dočkáme telefonu s procesorem řady Snapdragon 800. Prozatím není stále jisté, jestli půjde o nadupanou vlajku s novým Snapdragonem 888 nebo o levnější budget vlajku s letošním Snapdragonem 865.

Objevily se fotky tajemného Pixelu XE. Bude to nová vlajka od Googlu?

15:33 » Techarena.cz
Už nějakou dobu kolují zvěsti, že Google připravuje další telefon řady Pixel, který by se představil někdy z kraje roku 2021. Původně mělo jít o přístroj s vlajkovým procesorem, patrně tedy Snapdragonem 888, ale postupně se z něj stal spíše první ...

Recenze Realme 7 5G: Posouvá se mezi ty nejlepší

14:29 » Techarena.cz
Začíná nám sice menší zimní okurková sezóna, ale přesto jsem si našel něco dalšího na recenzi. Je to Realme 7 5G, které je sice nesmírně podobné svému 4G předchůdce, na kterého jsem dělal recenzi před pár týdny, ale zajímala mě u něj jedna věc.

Dopřejte svému novému počítači Windows 10 Pro už za 252 Kč

12:05 » Techarena.cz
Došlo vám během letošního roku, kdy jste práci vykonávali převážně z domova, že byste skutečně využili celý balíček programů Microsoft Office? Chtěli byste na Vánoce koupit počítač ve velké slevě, ale odradilo vás pouze to, že mu chybí operační sy...

Samsung vypouští Android 11. Na tyto telefony se dostane do konce roku

12:05 » Techarena.cz
Nedávno Samsung oficiálně oznámil, že více jak 40 zařízení Galaxy obdrží Android 11 s nadstavbou One UI 3. 0. Samozřejmě všechny přístroje nedostanou aktualizaci najednou.

Prosincové slevy pořádně srazily ceny telefonů Xiaomi a Samsung

5:13 » Techarena.cz
Třetí prosinec přináší první sněhovou nadílku a také znovuotevřené prodejny se smartphony a dalšími chytrými doplňky. Výjimkou nejsou ani pobočky Mobil Pohotovosti, na kterých aktuálně pořídíte chytré telefony a hodinky s? velkými slevami.

První telefon s kamerkou pod displejem půjde do prodeje už na Vánoce

3.December » Techarena.cz
Vypadá to, že čínské ZTE nakonec vyhraje závod o co nejrychlejší vydání historicky prvního telefonu s přední kamerkou pod displejem. Ve hře bylo velice dlouho také Vivo, které ukázalo svůj telefon s touto technologií dokonce jako první, ale nedoká...

Rolovací LG Rollable bude vlajkou s enormním výkonem a třemi režimy displeje

3.December » Techarena.cz
U většiny telefonů dostáváme vždy jako první spekulace a úniky dat ohledně výbavy a až později se dočkáme prvních renderů či fotek. U rolovacího LG je to však naopak.

Dostáváme ceny, specifikace a další fotky Xiaomi Mi 11 a Mi 11 Pro

3.December » Techarena.cz
Po odhalení nového vlajkového procesoru od Qualcommu se vyrojily desítky nových informací a fotek o prvních telefonech, které mají tento procesor využívat.

Tisíce uživatelů iPhonů 12 hlásí velké problémy se ztrátou signálu

3.December » Techarena.cz
Téměř žádný telefon s velkým jménem neunikne porodním bolestem. Tomu se nelze divit, jelikož čím známější jméno je, tím větší očekávání uživatelé mají a tím více produkt kupují.

Také Nokia připravuje telefon se Snapdragonem 888. Neuvěříte ale, kdy se ho dočkáme

2.December » Techarena.cz
Qualcomm měl včera na své konferenci seznam všech výrobců, kteří mají připravovat v dohledné době telefony se Snapdragonem 888. Byly na něm téměř všechny největší značky, ale překvapivě chyběl Samsung s Googlem a nepřekvapivě chyběla také Nokia.

Tato informační stránka o Michal Šrajer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Šrajer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes