15
new stories - click to show

Michal Šrajer

Related to

Sláva! vivo X90 Pro má za sebou evropskou premiéru

14:31 » Techarena.cz
Krátce po Samsungu přichází také vivo se svými vlajkami. Ty už jsou pár měsíců dostupné v Číně, avšak nyní mají za sebou konečně globální premiéru.

Pixelům se daří. Google hlásí vyšší příjmy

3.February » Techarena.cz
Pomalu začínáme dostávat informace od všech společností ohledně finančních výsledků za poslední čtvrtletí loňského roku. Alespoň trochu pozitivní zprávy má pro nás kupodivu Alphabet, mateřská společnost Googlu.

Apple slaví 2 miliardy aktivních zařízení

3.February » Techarena.cz
V rámci zprávy o příjmech se Apple dnes pochlubil, že v prosinci překonal historický milník. Společnost se dostala na matu 2 miliard aktivní zařízení.

Řada Honor 90 prý napraví chyby předchůdců

3.February » Techarena.cz
Na vydávání telefonů Honor není u nás spoleh. Výrobce k nám dováží jen výjimečně a většinou nedostáváme ty nejlepší kousky. A ty, které dostaneme, mají většinou přemrštěnou cenu.

Unikly zvýšené evropské ceny telefonů POCO X5 a X5 Pro

3.February » Techarena.cz
Včera jsme mohli vidět prodejní balení a funkční kusy POCO X5 a X5 Pro, které nám potvrdily design i výbavu telefonů. K tomu navíc sám výrobce nedávno oznámil, že 6.

Samsung, Google a Qualcomm spolupracují na vývoji virtuální a rozšířené reality

3.February » Techarena.cz
Krom telefonů Galaxy S23 a notebooků, které se k nám jako vždy nedostanou, oznámil Samsung včera také spojenectví, které nelze vidět nijak jinak než jako snahu o konkurování Applu.

Realme představí svůj Coca-Cola Phone již příští týden

2.February » Techarena.cz
Všechny zvěsti měly pravdu, skutečně se chystá představení telefonu ve spolupráci s Coca-Colou. A navíc jsme správně odhadli, že půjde v podstatě pouze o speciální edici Realme 10 Pro.

OnePlus se vysmívá Galaxy S23 v nové kampani lákající na OnePlus 11

2.February » Techarena.cz
Vypadá to, že OnePlus hodlá jít Samsungu letos po krku velice agresivně. Alespoň to tak působí po včerejšku, kdy OnePlusUSA na Twitteru živě komentovalo konferenci Galaxy Unpacked a vcelku otevřeně se posmívalo novým odhalením.

Administrativa prezidenta Bidena zbrojí proti obchodům aplikací Applu i Googlu

2.February » Techarena.cz
EU se nijak netají tím, že současné obchody aplikací pro mobilních telefony jsou podle ní pro uživatele špatné. Monopolní postavení obchodů Applu i Googlu na vlastních platformách je dlouho diskutováno, a právě EU už podnikla několik kroků, aby se m…

Máme fotografie funkčních telefonů řady POCO X5

2.February » Techarena.cz
Člověk by řekl, že když už se představí řada POCO X5 již příští týden, tak už nebudeme dostávat každý den nějaké nové úniky. Tak to ovšem v technologickém světě nefunguje.

Realme GT Neo 5 bude mít fialově svítící záda a šetrné nabíjení

2.February » Techarena.cz
Již 9. února odhalí v Číně Realme svůj nejnovější telefon. Ponese označení GT Neo5, což znamená jediné, dostaneme brutální nabíjení a hezkou cenu na úkor ostatní výbavy.

Unikají specifikace tabletů Xiaomi Pad 6 a Xiaomi Pad 6 Pro

2.February » Techarena.cz
Veškerá pozornost věnovaná produktům Xiaomi nyní směřuje k evropskému představení vlajkových telefonů Xiaomi 13 a blížící se čínské premiéře Xiaomi 13 Ultra.

Tato informační stránka o Michal Šrajer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Šrajer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes