15
new stories - click to show

Kate Spada

Related to

Značka Kate Spade daruje 100.000 dolarů na pomoc v boji s koronavirem

22.April » fashionmagazin.cz
I když se současná situace kolem koronaviru pomalými kroky postupně zlepšuje, stále nemáme vyhráno. Vědomy jsou si toho i módní a kosmetické značky, které se snaží všemi různými prostředky pomoci k tomu, abychom se co nejdříve mohli vrátit do běžn...

Co způsobuje, že jsou slavní a bohatí lidé nešťastní a páchají sebevraždy? Víme to!

14.February » Mzone.cz
Co tvoří skutečné štěstí, pokud to nejsou peníze ani sláva? Woody Allen kdysi řekl, že slavná osobnost je bytost, která se celoživotně dřela, aby získala slávu, načež si nasadila tmavé brýle, aby ji nikdo nepoznal. Mnozí lidé se honí za penězi a ú...

Dříve výsadou králů, dnes může zdobit každou z nás. Co na tento šperk říkáte?

19.December » Proženy.cz
I šperky a bižuterie podléhají trendům. Letos se vrátil do módy pečetní prsten, který byl nezbytností v devadesátých letech. Podívejte se, z jakých modelů můžete vybírat dnes.

Červený koberec z předávání cen CFDA jasně ovládla Jennifer Lopez

6.June » Móda
Nejprestižnější americký módní panel CFDA uděloval své ceny vybraným jednotlivcům. Vedle panenky Barbie byla za obrovský celoživotní přínos módě oceněna Jennifer Lopez. Červený koberec patřil hlavně J Lo, ale i jiné mladé tváře zazářily!

Podzimní přehlídka Kate Spade oživila ponurý den v New Yorku

9.February » Móda
Přehlídka, která se konala v proslulé restauraci Cipriani, byla dokonalým způsobem, jak pozvednout jinak obyčejný den v New Yorku. Nazvat bychom ji mohli snem všech dam.

Kate Spade představilo hodinky Scallop 2

14.January » Dotekománie.cz
Operační systém Wear OS od společnosti Google se může pochlubit dalším povedeným zástupcem, který je tentokrát zaměřený výhradně na dámské pokolení. Přestože samotná značka působí 26 let na trhu, tak jde teprve o jejich druhé chytré hodinky, proto...

Tito velikáni letos opustili svět. Připomeňte si je

2.January » Seznam Zprávy
Miloš Forman, Stephen Hawking nebo Stan Lee. O všechny tyhle velikány jsme letos přišli. Tady je seznam deseti osobností, na které už bohužel můžeme jen vzpomínat.

Tato informační stránka o Kate Spada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kate Spada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes