nových článků - klikněte pro zobrazení

Igor Srb

Krpálek při letošní premiéře obhájil vítězství na Grand Prix v Linci

10.března » Lidovky.cz
Dvojnásobný olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek vstoupil do sezony triumfem na Grand Prix v Linci. Ve finále kategorie nad 100 kilogramů porazil předloňského mistra světa Andyho Grandu z Kuby a obhájil loňský titul. Čtyři z pěti duelů včetně toho …

Krpálek zahájil olympijskou sezonu výhrou na turnaji v Linci, ve finále porazil Kubánce Grandu

10.března » iROZHLAS

Parádní vstup do sezony. Krpálek je ve finále Grand Prix v Linci

10.března » Aktuálně.cz
Na svém prvním turnaji v sezoně v kategorii nad 100 kilogramů Lukáš Krpálek zaznamenal už čtyři vítězství.

Judista Lukáš Krpálek opanoval Grand Prix v Záhřebu. Mám obrovskou radost, říká jihlavský rodák

20.srpna » Jihlavská Drbna
Judista Lukáš Krpálek vyhrál Grand Prix v Záhřebu. Jihlavský rodák a dvojnásobný olympijský vítěz ve finále váhy nad 100 kg porazil Hjogu Otu z Japonska. Na turnaji této kategorie zvítězil popáté a navázal na letošní květnový triumf v Linci.

Fantastický Krpálek. Český judista ovládl Grand Prix v Záhřebu ve váze nad 100 kilo

20.srpna » CNN Prima NEWS
Judista Lukáš Krpálek vyhrál Grand Prix v Záhřebu. Dvojnásobný olympijský vítěz ve finále váhy nad 100 kg porazil Hjogu Otu z Japonska. Na turnaji této kategorie zvítězil popáté a navázal na letošní květnový triumf v Linci.

Judista Krpálek ovládl Grand Prix v Záhřebu, na turnaji triumfoval ve váze nad 100 kilogramů