15
new stories - click to show

Michal Stalmach

Related to

Nová divadelní hra SDO Carlovo opavské divertimento připomíná neobyčejný život Carla Ditterse

27.January » TV Polar
Slezské divadlo bude už tuto neděli uvede novou hru Carlovo opavské divertimento, která připomíná neobyčejný život klasicistního skladatele Carla Ditterse. Půjde o světovou premiéru k oslavám 800 let Opavy.

SDO uvede Carlovo opavské divertimento. Jde o světovou premiéru k oslavám 800 let Opavy

26.January » TV Polar
Slezské divadlo bude už tuto neděli uvede novou hru Carlovo opavské divertimento, která připomíná neobyčejný život klasicistního skladatele Carla Ditterse. Půjde o světovou premiéru k oslavám 800 let Opavy.

Slovenský Devonic postavil rostoucí dětské kolo, nyní sbírá peníze na rozjezd

14.November » MTBS.cz
Slováci Michal Štalmach a Vladimír Hučko spouštějí crowdfundingovou kampaň na dětské rostoucí kolo Devonic. Slovenská značka Devonic z Bánské Bystrice vyvinula a vyrobila unikátní dětské kolo Devonic Former, které roste s dítětem. Značka, která se o…

Devonic Former - dvě odrážedla a kolo v jednom

10.November » Dolekop.com
Stačí jedno kolo pro děti od 2 do šesti let? Obvykle ne. Ale pokud se jedná o Devonic Former, tak ano. Former v sobě kombinuje dvě odrážedla a kolo. Slovenský Devilwork dnes spouští crowdfundingovou kampaň k tomuto unikátnímu projektu.

Stop zbytečnému plýtvání. Designéři vymýšlejí produkty, které rostou spolu s vašimi dětmi

24.August » czechdesign.cz
Navrhovat pro děti není vůbec jednoduché. Proč? Už jen proto, že děti rostou. Co padlo a vyhovovalo jednu sezónu, je malé a nehodící se tu druhou. Naštěstí existují designéři a značky, které vytváří produkty, co porostou spolu s vašimi dětmi. Využív…

Talíř, ze kterého se nevylije polévka, nebo hračky, které pomáhají s fyzioterapií. Studenti přišli s řadou nápadů, které umí ud

8.April » czechdesign.cz
Graduation Projects je přehlídka bakalářských a magisterských prací, studentů uměleckoprůmyslových škol ze zemí Visegrádské čtyřky. Kteří studenti českých vysokých škol uspěli ve 20. ročníku projektu?

Hodnocení uživatelů: Cyrano z Bergeracu (Slezské divadlo Opava) - 100 % [Irena]

29.March » i-divadlo.cz
Překrásné představení a to mám Cyrana nakoukaného. Úžasný Martin Valouch, skvělá Andrea Zatloukalová.

Mládí vpřed! Národní cena za studentský design 2021 zná své vítěze

11.December » czechdesign.cz
Národní cena za studentský design 2021 slaví jednatřicáté výročí! Do letošního ročníku se přihlásilo 248 autorů s 269 pracemi ze 17 univerzit a vysokých škol a 13 vyšších odborných škol a středních odborných škol.

Kníže Metternich vstal z mrtvých

28.March » Region Opavsko
OPAVA – V minulých vydáních jsme informovali, že herci Slezského divadla Daniel Volný a Michal Stalmach ve spolupráci s Opavskou kulturní organizací (OKO) připravili čtyři videa, ve kterých veřejnosti postupně představují střípky z kongresu Svaté al…

Tato informační stránka o Michal Stalmach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Stalmach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes