Kateřina Štichová

Related to

Mecenáška umění Meda Mládková slaví 100: Odhaluje své soukromí!

21.June » Blesk.cz
Naše nejznámější mecenáška umění Meda Mládková dostane ke 100. narozeninám nejen divadelní hru o svém životě, ale také unikátní výstavu. Na Kampě bude k vidění i její salon z Washingtonu!

Rozněžnělá Bára Basiková: Dostala ji Hapkova vnučka

21.June » Aha!
Uviděla miminko a neudržela se. Jakmile si vedle Báry Basikové (56) na křtu CD stoupla dcera zesnulého Petra Hapky (†70) s roční dcerkou Leou, zpěvačka se vůbec nesoustředila. A místo polévání »placky« bublinkami, měla oči jen pro ni.

Herec Jiří Langmajer: ZBAVIL SE MAJETKU PO EXMANŽELCE!

20.June » Aha!
Zbavuje se majetku, který ho spojoval s exmanželkou Kamilou. Jiří Langmajer (53) v tichosti podnikl právní kroky a nic mu už podle katastru nemovitostí nepatří. Ale hlavu má kam složit... Už několik let je jeho domovem dům jeho přítelkyně Adély Go...

Obermaierové konec v Ulici? Bude se léčit 2 roky injekcemi za půl milionu!

17.June » Aha!
Konečně se jí ulevilo a ukrutné bolesti v páteři částečně ustoupily. Jenže za jakou cenu. Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová (73) si už skoro dva měsíce musí píchat drahé injekce a nesmí s tím přestat další dva roky.

Čvančarová strašně zkusila: Na vině úmorná vedra!

17.June » Aha!
Jitka Čvančarová (41) v novém filmu Nabarvené ptáče nebude za žádnou vyvoněnou sexbombu. Během natáčení s režisérem Václavem Marhoulem (59) se pořádně ušpinila.

Kajínek radí Řepkovi, jak přežít na Borech: Bacha na kreatury!

16.June » Blesk.cz
Zvyká si na nové spolubydlící. Z lochu v pražské Ruzyni byl bývalý fotbalista a v současnosti vězeň Tomáš Řepka (45) převezen na plzeňské Bory. Jiří Kajínek (58), který si tam taky odseděl své, prozradil Blesku, co ho tam čeká.

Kolářová (72) musela opět rušit představení! Komplikace po operaci

15.June » Blesk.cz
Co se to s ní děje? Daniela Kolářová (72) musí poslední dobou ze zdravotních důvodů rušit jednu akci za druhou. Jenže před veřejností svou diagnózu zatím raději tají. Přitom má za sebou dokonce už i operaci!

Další zdravotní komplikace Kolářové: Opět zrušila představení!

15.June » Aha!
Byla přesvědčená o tom, že touhle dobou bude už úplně v pořádku. Jenže podle informací Aha! za sebe Daniela Kolářová (72) musela do divadla znovu poslat omluvenku. Už jednou přeložené představení musela opět zrušit.

Dana Morávková v Ordinaci: Vyklízí pozice kvůli Bočanové

14.June » Aha!
Půl roku téměř neslezla z obrazovky a jejím hledáním ztracené seriálové dcery Haničky žili i fanoušci na sociálních sítích. Po prázdninách má ale Dana Morávková (47) v Ordinaci útlum. Podle informací Aha! její postavu scenáristé zásadně upozadí.

Všechno je jinak, posteskla si Parmová kvůli komplikacím s veselkou! Bude vůbec?

13.June » Blesk.cz
Moderátorka TV Prima Sandra Parmová (33) měla ještě koncem dubna docela jasnou představu o své „boho“ svatbě s partnerem Pavlem Pospíšilem. Jenže pár týdnů před obřadem se jí vše sesypalo pod rukama a ona teď musí narychlo shánět prstýnky a svateb...

Večerka už za světla a gulášek! Co čeká Řepku po převozu na Bory?

13.June » Blesk.cz
Dobré jídlo, spousta kroužků, zábavy a volného času, to vše může v největší české věznici v Plzni na Borech Tomáš Řepka (45) využívat. Jak bude vypadat jeho režim po převozu?

Sandra Parmová: Hroutí se jí svatební plány!

13.June » Aha!
Zprvu to šlo hladce. Moderátorka Sandra Parmová (33) sice svatbu nestihla do roka a do dne, co před ní přítel Pavel Pospíšil poklekl s žádostí o ruku, ale poslední měsíce si zařídila šaty i svatební místo. Jenže pár týdnů před obřadem se jí vše se...
Marek Dědik - Český tanečník
Michaela Badinková - Slovenská herečka
Pavla Tomicová - Česká herečka

Tato informační stránka o Kateřina Štichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Štichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes