15
new stories - click to show

Petr Stolín

Related to

Nové autobusové nádraží v Liberci nebude. Kraj chce terminál v Jablonci

10.December » Liberecký deník
Liberec se v nejbližších letech nedočká nového autobusového nádraží. A to přes fakt, že projekt připravilo už minulé vedení města.

Kdo si odnese Českou cenu za architekturu 2020? Seznamte se s nominovanými projekty

21.November » Earch.cz
Česká komora architektů vyhlásí vítězné projekty letošního ročníku České ceny za architekturu už v pondělí 23. listopadu. Mezi nominované projekty zařadila mezinárodní odborná porota v čele s francouzským krajinářským architektem a urbanistouHenri...

Dům s velkým srdcem

13.November » Dům a byt
Přijměte pozvání do neobvyklé dřevostavby v Jizerských horách, která byla původně navržena jako sklad krmiva pro lesní zvěř, ale nakonec byla přebudována ve dvoupodlažní rodinný dům.

Zenové domy i Digitální dřevo. Podílíme se na výstavě o udržitelné architektuře

11.August » T-UNI
Zcela netradiční a odborníky vysoce ceněné liberecké Zen-Houses od Petra Stolína z Fakulty umění a architektury (FUA) TUL. Ale nejen ty. Spolu s nimi i další desítky projektů s ekologickým p...

Mateřská škola jako jedna velká prolézačka

17.July » asb-portal.cz
Nenápadně výjimečná. Možná pro někoho jemně provokativní, ale navržená tak, aby podněcovala fantazii a tříbila vkus nové generace. Za jejím návrhem stojí „zen-technicistická“ architektura Petra Stolína a několik překážek.

O cenu Karla Hubáčka usiluje muzeum i elektrárna. Další soutěž mají památky

/FOTO/ Do letošního ročníku architektonické soutěže se přihlásilo téměř padesát staveb. Loni vyhrála školka ve Vratislavicích. Stavba později sklidila ceny i na republikové a evropské úrovni.

Stavba Libereckého kraje roku 2019: Jak se v ní líbí dětem?

15.June » ČRo
Ve vratislavické části Nová Ruda stojí novostavba školky. Architektonickou koncepcí a nevšedním designem vzbuzuje u některých rozpaky, u architektů naopak nadšení.

Landscape festival začíná již tento pátek. Oživí pražský Žižkov.

15.June » asb-portal.cz
Osmý ročník Landscape festivalu přinese umělecké a architektonické zásahy ve veřejném prostoru Prahy 3.

Landscape festival se vrací na Žižkov, zahájí jej kapely Už jsme doma a Dunaj

12.June » InfoDnes.cz
PRAHA - Osmý ročník Landscape festivalu věnujícího se městské krajině a veřejnému prostoru se opět vrací na Žižkov, letos v lokalitách Dolního Žižkova, Vítkova, Parukářky nebo Židovských pecí. Návštěvníci se na těchto místech mohou těšit na umělec...

Landscape festival se vrací na Žižkov, zahájí jej kapely Už jsme doma a Dunaj

9.June » Kurzy.cz
Osmý ročník Landscape festivalu věnujícího se městské krajině a veřejnému prostoru se opět vrací na Žižkov, letos v lokalitách Dolního Žižkova, Vítkova, Parukářky nebo Židovských pecí.

NOMINUJTE SVOJI OSOBNOST DO POCTY ČESKÉ KOMORY ARCHITEKTŮ!

Česká komora architektů (ČKA) otevřela nominace do Pocty ČKA za rok 2019. Oceněním vzdává Komora od roku 2000 hold význačným osobnostem z oblasti architektury. Nominovat svoji osobnost může odborná veřejnost až do 8. dubna 2020.

Tato informační stránka o Petr Stolín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Stolín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes