15
new stories - click to show

Johann Strauss

Related to

Novoroční koncert Janáčkovy filharmonie bude bez diváků

5:05 » Týden.cz
Janáčkova filharmonie Ostrava (JFO) zahraje novoroční koncert, vinou epidemie ale bez diváků. Odvysílá jej živě Česká televize 14. ledna na programu ČT Art.

Novoroční koncert Janáčkovy filharmonie bude bez diváků

9.January » Týden.cz
Janáčkova filharmonie Ostrava (JFO) zahraje novoroční koncert, vinou epidemie ale bez diváků. Odvysílá jej živě Česká televize 14. ledna na programu ČT Art.

Janáčkova filharmonie zahraje novoroční koncert bez diváků

8.January » Seznam Zprávy
Janáčkova filharmonie Ostrava (JFO) zahraje novoroční koncert, vinou epidemie ale bez diváků. Odvysílá jej živě Česká televize 14. ledna na programu ČT Art. Zazní na něm valčíky i polky.

Valčík nebo polka? Janáčkova filharmonie zahraje novoroční koncert živě, ale bez diváků

8.January » Náš REGION
Janáčkova filharmonie Ostrava zahraje novoroční koncert, vinou epidemie ale bez diváků. Odvysílá jej živě Česká...

Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků: 80letá tradice pokračuje navzdory koronaviru

1.January » Opera PLUS
Ani celosvětová pandemie provázená plošnými zákazy živé hudby nedokázala zabránit konání jedné z nejproslulejších událostí světa klasické hudby – Novoročního koncertu Vídeňských filharmoniků. Poprvé za více než osmdesátiletou historii koncertu bud...

LIVE stream - Novoroční koncert Moravské filharmonie Olomouc

30.December » Informuji.cz
Nenechte si ujít Online koncert 1. ledna 2021 od 16 hodin na webu a facebooku... | LIVE stream - (2021-01-01 16:00:00 - 2021-01-01 00:00:00)

Moravská filharmonie Olomouc povzbudí posluchače novoročním online koncertem

29.December » Olomouc
Moravská filharmonie Olomouc vkročí do nového roku zvesela – a dobrou náladu slibuje přenést i na své posluchače. V Novoročním online koncertu nabídne známé taneční melodie z různých koutů světa. Naladit se optimisticky na rok 2021 mohou diváci hn...

Z archivu Deníku: Hudebně náročná opereta Netopýr rozzářila Severočeské divadlo

24.December » Ústecký deník
/Z ARCHIVU DENÍKU/ Po šesti letech představilo Severočeské divadlo opery a baletu v Ústí nad Labem operetu Netopýr. Dílo krále valčíků Johanna Strausse mladšího nastudovalo divadlo již počtvrté. Premiéra se konala v prosinci roku 2010.

Houslista André Rieu: Hudba je nejlepším lékem

19.November » Novinky.cz
Houslista André Rieu, jehož koncert v pražské O2 areně byl z letošního roku přesunut na 21. května 2021, vydal album vánočních písní. Jedná se o živou nahrávku pořízenou během loňských svátečně laděných koncertů, jimiž si nizozemský hudebník podle...

195. výročí narození krále valčíků

24.October » Rádio Proglas
25. října roku 1825 se ve Vídni jako syn velmi známého rakouského kapelníka a skladatele Johanna Strausse narodil Johann. Jeho díla připomene nejen polední Hudební siesta v den výročí, ale také večerní Koncert vážné hudby.

Koncert Andrého Rieu v O2 areně se ani napodruhé letos neuskuteční

1.October » topvip.cz
Z důvodu pokračující pandemie koronaviru je nutné již podruhé zrušit termín koncertu Andrého Rieu a jeho Orchestru Johanna Strausse, který se měl v pražské O2 areně uskutečnit 11. listopadu 2020. Nizozemský houslista zahraje v Praze 21. května 202...

Tato informační stránka o Johann Strauss zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Johann Strauss" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes