Martin Štrupl

Related to

Tisková zpráva: Vznikl holding digitálního marketingu. Cílem je vybudovat lídra v regionu CEE

28.June » Objevit.cz
Holding se bude soustředit na rozvoj podnikání se zahraničním přesahem na principu Digital first. Zároveň bude sázet na hyperlokálnost, nebo-li osobní kontakt a specifický data analyzing pro klienty v regionech a identifikaci jejich lokálních potř...

V tuzemsku vznikl holding digitálního marketingu

28.June » BusinessIT.cz
Na českém trhu digitálního marketingu se etabloval holding Digital First Marketing Group. Nově vzniklá skupina propojuje společnosti z různých technologických a IT oborů. Spolupracovat v něm budou firmy eD system group, Dark Side a PRIA.

eD system, Dark Side a Pria se spojují do holdingu Digital First Marketing Group

27.June » ChannelWorld
Digital First Marketing Group zastřešuje dvě české digitální agentury a IT distributora eD system group. Nový holding se bude soustředit na rozvoj podnikání se zahraničním přesahem, využije i služeb digitálních nomádů.

Společnost eD group vstupuje do holdingu se dvěma agenturami

27.June » Euro.cz
Probíhá jedna z největších změn na trhu digitálního marketingu. Vznikající holding nesoucí značku Digital First Marketing Group propojuje společnosti z různých technologických a IT oborů.

Nový holding Digital First Marketing pohltí agentury Dark Side a Pria

27.June » MEDIAR
Na českém marketingovém trhu vznikne holding Digital First Marketing Group, který se chce soustředit na rozvoj podnikání s přesahem do zahraničí, a to právě na principu „digital first“, zároveň využije - jak uvádí - hyperlokálnost, ve smyslu osobn...

Martin Štrupl řídícím partnerem pro eD system Group

3.June » KarieraWeb.cz
Začátkem roku 2019 se stal novým Managing partnerem skupiny eD system Group Martin Štrupl, dřívější generální ředitel skupiny Hamé, významná osobnost z oblasti potravin a FMCG posledních 15 let.

Managing partnerem eD system Group se stal Martin Štrupl, dlouholetý ředitel Hamé

Začátkem roku 2019 se stal novým managing partnerem skupiny eD system Group Martin Štrupl, dřívější generální ředitel skupiny Hamé, významná osobnost z oblasti potravin a FMCG posledních 15 let.

Martin Štrupl je managing partner skupiny eD system Group

30.May » ChannelWorld
Bývalý generální ředitel skupiny Hamé se vydal do oblasti IT byznysu. Ze své pozice dohlíží na řízení společností ve skupině eD system Group a hledá pro ně nové obchodní příležitosti.

Z potravinářství do IT a e-commerce. Martin Štrupl se stal managing partnerem ve skupině eD system

Novým managing partnerem eD system Group se stal Martin Štrupl, dřívější generální ředitel skupiny Hamé. Martin Štrupl nově působí na pozici „řídícího partnera“ v eD system Group. Tato skupina sdružuje několik společností z oblasti logistiky, dist...

Bývalý šéf Hamé Štrupl přesedlal z potravinářství do IT

Po patnácti letech v čele přední tuzemské potravinářské firmy Hamé změnil Martin Štrupl obor. Nastoupil do společnosti eD system group, která podniká v oblasti logistiky, distribuce, IT servisu a vývoje softwarů.

Tato informační stránka o Martin Štrupl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Štrupl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes