15
new stories - click to show

Jeník Švehla

Related to

Před sto lety vkročili herci Vltavanu do venkovního divadla. Přibylo do něj i otáčivé hlediště

11.August » ČT24
Před sto lety vzniklo první venkovní divadlo v Týně nad Vltavou. Dřevěnou divadelní vesnici tehdy postavil člen ochotnického spolku Vltavan Jeník Švehla. Herectví se pak v této rodině dědilo z generace na generaci. Na stávající scéně, která už má ...

Vltavan plánuje postavit nové otáčivé hlediště

Divadelní spolek Vltavan si připomíná 100 let od vzniku prvního venkovního divadla v Týně nad Vltavou. A má velkolepé plány. Chce postavit nové otáčivé hlediště.

Divadelní spolek Vltavan plánuje v Týně nové otáčivé hlediště

14.July » Budějcká Drbna
Divadelní spolek Vltavan si připomíná 100 let od vzniku prvního venkovního divadla v Týně nad Vltavou. Chce postavit nové otáčivé hlediště. Má stavební povolení, odhad nákladů je 20 milionů korun. Kapacita by vzrostla z 220 na 260 míst. Před točno...

Jak jsme žili: Týn nad Vltavou na fotografiích Jeníka Švehly

Prohlédněte se město Týn nad Vltavou na fotografiích pořízených ve 20. a 30. letech Jeníkem Švehlou.

OBRAZEM: Divadlo v přírodě

Divadelní společnost Vltavan letos oslaví 175. výročí svého trvání. Jedním z nejvýznamnějších počinů této společnosti byla i výstavba divadla v přírodě na ploše 1500 m².

Jak jsme žili: Divadelní společnost Vltavan letos slaví

Divadelní společnost Vltavan letos oslaví 175. výročí od svého založení. Společnost v minulosti vystavěla divadlo v přírodě na ploše 1500 m2.
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Jeník Švehla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jeník Švehla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes