15
new stories - click to show

Miller Tabak

Related to

Perly týdne: Retailoví investoři fandí Tesle, Wells Fargo středně velkým růstovým firmám

30.December » Patria Online
Miller Tabak se domnívá, že dosavadní pokles valuací nestačí a půjdou ještě dolů na úrovně běžné z medvědích trhů v minulosti. Wells Fargo Securities pro rok 2023 fandí středně velkým růstovým firmám.

Retailoví investoři fandí Tesle, Wells Fargo středně velkým růstovým firmám - Perly týdne

30.December » Kurzy.cz
Miller Tabak se domnívá, že dosavadní pokles valuací nestačí a půjdou ještě dolů na úrovně běžné z medvědích trhů v minulosti. Wells Fargo Securities pro rok 2023 fandí středně velkým růstovým firmám.

Je bitcoinová horečka zpět? Kryptoměna prolomila rekord a letí vzhůru

30.November » Seznam Zprávy
Bitcoin po třech letech prolomil historický rekord. Jeho hodnota dosáhla 19 577 dolarů, což je přes 430 tisíc korun. Někteří analytici věří, že jeho hodnota ještě o několik tisíc dolarů vzroste. A pokud přijde pád, nebude hluboký.

Býk má před sebou ještě řadu let a bankovní akcie lepší časy

12.October » Patria Online
Trh je stále velmi drahý, i když možná ne tolik jako v září. Lidé tak musí být opatrní. Nicméně se nacházíme ve čtvrtém čtvrtletí roku a ať už si institucionální investoři myslí o dlouhodobém výhledu cokoliv, musí být nyní na trhu.

Na obrovské výkyvy v techu prý ukazovaly spekulace v derivátech

4.September » Kurzy.cz
Spekulativní šílenství v derivátech na americké technologické akcie se na finančních trzích řetězí a naznačuje, že po neúnavném překonávání rekordů mohou přijít velké výkyvy.

Do kterých akcií z Dow Jones indexu se nyní vyplatí investovat?

21.July » Binární Opce
Jelikož Dow akciový index před pár dny dosáhl na nová historická maxima, je vhodný čas podívat na to, které tituly v sobě ještě skrývají potenciál k dalšímu růstu, a naopak kterým akciím už dozrál čas na menší korekci. Favorit indexu – Microsoft Jim…
Elon Musk - Americký podnikatel
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Miller Tabak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miller Tabak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes