Tao Te

Vztahuje se k

Ve staré Číně bylo kuchařské umění doporučením do ministerské funkce

29.ledna » Epochaplus.cz
Už ve 4 století př. n. l. říká taoistický text Tao Te Ťing, připisovaný mudrci Lao-C´, „že vládnout je totéž jako vařit malou rybu.“ Hrnec s jídlem na plotně a vláda jsou si podobné. Obojího je potřeba si všímat, jinak to skončí katastrofou. Staro...

Bubeník Davida Bowieho, Sterling Campbell – závislosti na alkoholu a drogách se zbavil za 2 týdny

10.srpna » Veľká Epocha
Sterling Campbell býval dlouholetým bubeníkem slavné rockové hvězdy Davida Bowieho. S bubnováním začal již v dětství a jako mladík upoutal svým talentem. V té době si užíval života bez zábran včetně řady nezdravých návyků, které jsou na rockové sc...

Lao-c' – Tao te ťing aneb O tao a ctnosti

20.března » Citarny.cz
Published in: Duchovní cesta Lao-c' a materialista, který nenávidí! Lao-c', jeden z orientálních mudrců, kteří vysvětlovali původ světa vždycky pouze z první příčiny, buď osobního boha, nebo božského principu (tao).

Tao Te Ťing - podruhé

22.ledna » blog.idnes.cz
Osmdesát jedna kraťoučkých poetismů tvoří soubor Tao Te Ťing – jeden z nejvýznamnějších textů východní duchovní tradice.

Tao Te Ťing

4.ledna » blog.idnes.cz
Osmdesát jedna kraťoučkých poetismů tvoří soubor Tao Te Ťing – jeden z nejvýznamnějších textů východní duchovní tradice.

Naučte se dávat bez nároku na odměnu - přijde sama

28.června » blog.idnes.cz
Tato výzva je stará mnoho tisíc let. Objevuje se ve všech starých moudrých textech a knihách, Tao Te Ťing (Dao De Ying) nebo Bibli nevyjímaje.

Tato informační stránka o Tao Te zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tao Te" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes