Ivan Telařík

Vztahuje se k

Kopřivnice má blízko k výstavbě domova pro seniory

Memoranda o spolupráci s Moravskoslezským krajem při výstavbě domova pro seniory a při budování nového muzea automobilů schválili kopřivničtí zastupitelé výraznou většinou osmnácti hlasů.

Podepiš a dostaneš 300 tisíc. Kopřivnice řeší spor o zlatý padák pro úředníka

22.dubna » Novinky.cz
Mimořádnou odměnu ve výši necelých 300 tisíc korun hrubého vyplatila radnice v Kopřivnici bývalému vedoucímu odboru rozvoje města Ivanu Viskupičovi, se kterým ukončila pracovní poměr na základě dohody. Spor o to, zda je to hodně nebo málo, nyní hý...

Tenisté dotaci opět nezískali

Ani na třetí pokus se Tenisovému klubu Kopřivnice nepodařilo dosáhnout na dotaci pro letošní rok. Zastupitelé finanční podporu neschválili ani na svém zářijovém jednání.

Město Kopřivnice prodává bývalý dům dětí a mládeže

Pět milionů korun takovou částku má zaplatit zájemce za vilu s přilehlým pozemkem v Sokolovské ulici v centru Kopřivnice. Objekt dříve sloužil také jako dům dětí a mládeže.

Město Kopřivnice prodává bývalý dům dětí a mládeže

Pět milionů korun takovou částku má zaplatit zájemce za vilu s přilehlým pozemkem v Sokolovské ulici v centru Kopřivnice. Objekt dříve sloužil také jako dům dětí a mládeže.

Kopřivnice má novou koalici

Přesně dvacet dní po odvolání první místostarostky města Kopřivnice se zástupci jednotlivých politických stran dohodli na nové koaliční smlouvě. Tu podepsali ve středu 30. března.

V Kopřivnici rozdělili dotace

Více než osm milionů korun. Takovou částku rozdělili kopřivničtí zastupitelé mezi sportovní kluby a kulturní spolky působící ve městě. Část peněz podpoří také tradiční akce.

Kopřivničtí odvolali místostarostku. Prý provokovala a špatně pracovala

14.března » iDNES.cz
Působila na mě jako červený hadr na býka. Tak okomentoval vztah k bývalé místostarostce Kopřivnice Dagmar Rysové (NK) radní Ivan Telařík (NEZ), který na čtvrtečním zastupitelstvu podal návrh na její odvolání.
KSČM - Levicová politická strana
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Ivan Telařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Telařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes