15
new stories - click to show

Gabor Tokar

Related to

Jazzový ostrov na Vltavě: ČRo Jazz má scénu na United Islands

18.June » ČRo
Hudba hostů ČRo Jazz Stage se rozezní v sobotu 26. června ze střechy pražského klubu Jazz Docku. Vystoupí například polská kapela Błoto nebo maďarský zvukový čaroděj Ficture. A jak známo, zvuk se nad hladinou skvěle nese.

Proč Dan Bárta zpívá slovensky? Dělá Fúzie

16.November » Novinky.cz
Ambiciózní mezinárodní album Fúzie představuje první videoklip Kráľovstvo. Zuzana Mikulcová a Dan Bárta si v něm spolu zazpívali slovensky.

Protokol: Ficture

12.June » Full Moon Zine
Ficture vytváří bohatý zvuk kombinující nejen paletu živých nástrojů, ale i celou škálu vlastních samplů. Kde ho slyšet a co mu zní hlavou?

MINIRECENZE: EP "Distant Shores" dua Gonsofus je multižánrovou poctou cestování

24.January » musicserver.cz
Označení transcontinental groove, které sami členové Gonsofus Sasha Mamaev a Gábor Tokár užívají pro svůj neotřelý styl, velmi přesně definuje, co od jejich nového EP "Distant Shores" můžeme čekat. Nabízí totiž mix stylů, nálad, barev a hudebních ná…

Zralá jako víno (Beseda u Bigbítu 2019)

5.August » Full Moon Zine
Pokud jde něco Besedě skvěle, je to výběr kapel v perfektní koncertní kondici. Zatímco loni předvedli omračující výkon Pacino, letos...

Tato informační stránka o Gabor Tokar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabor Tokar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes