Jan Trochta

Related to

Potrefených hus existují tři desítky, první restaurace byla otevřena v roce 1999 na Vinohradech

30.October » Pražský patriot
Koncept značkových restaurací Potrefená husa odstartoval před dvaceti lety změnu na poli české gastronomické scény. Během dvou dekád se jejich počet vyšplhal na bezmála 30, přičemž je každoročně navštíví téměř tři miliony lidí.

Staropramen nabídne další sestru Potrefených hus. Chce tím zacílit na mladší klientelu

16.October » E15.cz
První restaurace s názvem Potrefená husa se otevřela před dvaceti lety na Vinohradech. Aktuálně jich v Česku je 30 a navštíví je ročně na tři miliony lidí. Všechny franšízy této značky, která patří Pivovarům Staropramen, ale spravují je nezávislí ...

Staropramen slaví 20 let Potrefených hus, připravuje nový koncept

15.October » MediaGuru
Koncept značkových restaurací Potrefená husa je na trhu 20 let. Nyní Pivovary Staropramen připravují na Smíchově nový koncept.

Vedení řetězce Potrefená husa se omluvilo Idě Kelarové: Vedoucí špatně vyhodnotil situaci

11.June » Romea.cz
11.6.2019 14:20 - Vedení řetězce Potrefených uus se omluvilo Idě Kelarové za to, že ji odmítli obsloužit se skupinou dětí v jedné ze svých poboček. Omluvný dopis, který Kelarové zaslal manažer značkových konceptů společnosti Pivovary Staropramen, ...

Tato informační stránka o Jan Trochta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Trochta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes