Martin Tycar

Vztahuje se k

Umyvadlo v knihovně a jediná dělicí příčka. Líbí se vám totální rekonstrukce bytu v barokním domě?

27.prosince » Proženy.cz
Tříčlennou rodinu okouzlil barokní dům na Malé Straně. Byt, který si tu vyhlédli, byl však ve velmi nešťastném stavu a potřeboval razantní rekonstrukci, jejímž cílem bylo zejména prosvětlení prostoru. Povedla se na jedničku.

Ostrava postaví blok nových domů v centru města

Architekti představili vizualizace plánované nové městské čtvrti. V centru Ostravy by měl vyrůst blok domů s nájemními byty a podzemním parkovištěm.

Ostrava: V centru vzniknou městské nájemní byty

19.prosince » ParlamentniListy.cz
V proluce vymezené ulicemi Muzejní, Pivovarskou a Velkou u Masarykova náměstí v centru Ostravy, kde se v současné době nachází parkoviště a kde už probíhá archeologický průzkum, vznikne novostavba městského bytového bloku. S podrobnostmi projektu ...

Do centra Ostravy se vrátí podloubí. Bude součástí nového bytového komplexu

19.prosince » ČRo Ostrava
Ostrava vybuduje v centru nový blok bytových domů. Postaví ho v proluce vedle muzea v historickém jádru města. Kdysi tam byly domy s podloubím. A radnice teď na minulost naváže. Loubí bude mít i část nových domů. Stavět by se mohly začít v roce 2019.

86 bytů v pěti nových domech: Ostrava postaví nájemní bydlení

19.prosince » Blesk.cz
Výstavba komplexu pěti domů, kde by měly vzniknout městské byty, by mohla začít v roce 2019. Náklady se odhadují na 275 milionů korun.

OBRAZEM: Do pěti let se v centru Ostravy znovu objeví lauby. Podívejte se

/VIZUALIZACE VE FOTOGALERII/ Vrátit do centra Ostravy podloubí a zastavět jedno ze strategických míst k rozvoji a oživení. Město si s myšlenkou výstavby bytového domu namísto parkoviště u Ostravského muzea pohrávalo už nějaký čas.

V centru vzniknou nové dostupné byty

18.prosince » Ostrava
V proluce vymezené ulicemi Muzejní, Pivovarskou a Velkou u Masarykova náměstí v centru Ostravy, kde se v současné době nachází parkoviště a kde už probíhá archeologický průzkum, vznikne novostavba městského bytového bloku. S podrobnostmi projektu ...

40 let Fakulty architektury ČVUT ve 40 fotografiích

26.listopadu » ČT24
Čtyřicátiny se vztahují ke dni, kdy 22. září 1976, kdy v Praze a v Brně vznikly samostatné fakulty architektury vyčleněním ze stavebních fakult. Výuka architektury na ČVUT má ale mnohem delší tradici. V 19. století zde působili například tvůrci Ná...

Universum: Kampus Albertov bude elitní prostor nesvázaný konformitou

21.září » RadioWave
Univerzita Karlova chystá největší investici za posledních 100 let. Za 2,5 miliardy korun postaví dvě vědecká centra na pražském Albertově. Pro potřeby Matematicko-fyzikální, přírodovědecké a 1. lékařské fakulty vyroste Biocentrum a Globcentrum.

Univerzita Karlova představila podobu nových výzkumně-vzdělávacích center na Albertově

3.srpna » asb-portal.cz
V extrémně náročné soutěži o návrh získalo 1. cenu studio ZNAMENÍ ČTYŘ – architekti, 2. cenu získalo studio M1 architekti. Třetí cenu se porota rozhodla neudělit.

Univerzita Karlova ukázala podobu nových výzkumných středisek. Soutěže se zúčastnilo 250 architektů

1.srpna » iHNED.cz
Na Albertově chce do pěti let postavit Univerzita Karlova dvě vědecko-výzkumná střediska. Architektonickou soutěž na podobu dvou budov vyhrálo studio Znamení čtyř - architekti. Univerzita Karlova bude po sto letech stavět takto rozsáhlou stavbu v ...
Tomáš Zima - Český lékař a biochemik
Josef Pleskot - Český architekt

Tato informační stránka o Martin Tycar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Tycar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes