Věra Tydlitátová

Vztahuje se k

Kniha Věry Tydlitátové dokazuje antisemitismus v proruské propagandě

26.března » blog.idnes.cz
Ruský prezident Vladimír Putin sice není antisemitou nebo se alespoň tak na veřejnosti neprojevuje, nicméně v jeho domácím i českém okolí je protižidovské nenávisti více než dost. Nenávist k Židům šíří i konspirační web Aeronet.

Židé v Putinově stínu. Antisemitismus v současném Rusku

9.března » Svobodné fórum
Ruský prezident Vladimír Putin sice není antisemitou nebo se alespoň tak na veřejnosti neprojevuje, nicméně v jeho domácím i českém okolí je protižidovské nenávisti více než dost. To vyplývá z publikace Věry Tydlitátové, Židé v Putinově stínu, kte...

VĚRA TYDLITÁTOVÁ: Právě jsem si vás zařadil, klausisti a havlisti!

20.října » Forum24
Co mají společného totem Velké Lišky a totem Bobra? Vojsko Alexandrovo a vojsko Dareiovo? Je to personifikace, tedy zosobnění. Takto se ztotožňujeme se skupinou: kmen patriarchy Čecha a kmen patriarchy Lecha.

Nová várka cenzury! Klára Samková zuří nad pokusem pražské kavárny o manipulaci

2.prosince » ParlamentniListy.cz
Na údajně manipulativní a cenzurní postupy Lidových novin při tvorbě svých článků poukázala na svém facebookovém profilu advokátka Klára Samková.

Věra Tydlitátová: Komunistická mlátička chce vychovávat národ

18.listopadu » Svobodné fórum
Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček chce zakázat kritiku prezidenta s odůvodněním, že „společnost není ještě zralá.“ Zákon, který by například za politickou satiru mohl poslat viníka na rok do vězení, podpořilo 64 poslanců. Výše trestu má prý mí...

Fízlové, udavači, šmejdi! K údajné spolupráci Jiřího Bartošky s StB se vyjádřila publicistka

6.listopadu » ParlamentniListy.cz
Herci Jiří Bartoška a Vojta Dyk sepsali výzvu k „týdnům neklidu“, protože prezident Miloš Zeman zašel už tak daleko, že by neměl být prezidentem. Tato myšlenka se však příznivcům pana prezidenta ani trochu nelíbí. Možná proto začala po internetu k...

Jiří Ovčáček parafrázuje nacistického zločince Julia Streichera

23.září » blog.idnes.cz
Mluvčí prezidenta nedávno přirovnal syrské uprchlíky k bonbónům, mezi nimiž mohou být nějaké otrávené. Přirovnání údajně převzal od Donalda Trumpa juniora.

Polná: 100 let stará záhadná vražda zvyšuje turistickou návštěvnost

6.července » Veľká Epocha
Před více než 100 lety se jedna chudá mladá dívka vracela z krejčovské dílny v Polné, kde pracovala a učila se šít, domů do Věžničky, šla zkratkou přes lesík nad vsí. Domů nikdy nedošla, a dva dny ji ani nehledali, její matka a bratr. Psal se rok ...

Zbabrané kauzy přidávají pachatelům na drzosti

2.července » Reflex.cz
S nebezpečným stalkingem, respektive jednou z jeho forem, se podle průzkumů setkala každá čtvrtá Češka a každý osmý Čech. Nikdo před ním není chráněn, potkat může kohokoli.

O Hilsnerovi a hilsneriádě v jihlavském muzeu

11.března » Vysocina-news.cz
Malovaný sál Muzea Vysočiny Jihlava hostí ve čtvrtek 17. března přednášku Věry Tydlitátové a Ladislava Vilímka o událostech v Polné na počátku minulého století.
Ondřej Hejma - Český zpěvák a hudební skladatel

Tato informační stránka o Věra Tydlitátová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Věra Tydlitátová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes