15
new stories - click to show

Ondřej Wolf

Related to

Lidé z vyplavené Rovně sepsali petici. Žádají lepší péči o Lodrantku

15.July » ČRo Pardubice
Před dvěma týdny plnili pytle pískem kvůli velké vodě, teď sbírají podpisy pod petici. Obyvatelé Dolní Rovně na Pardubicku nejsou spokojení s tím, jak se Povodí Labe stará o vodní tok Lodrantka. Ten se při vydatných deštích vylil z koryta a napách...

Ve dvou obcích na Pardubicku platí nejvyšší povodňový stupeň

29.June » ČRo Pardubice
V Dolní Rovni na Lodrantce a Dolních Ředicích na Ředickém potoku na Pardubicku byl vyhlášen třetí, nejvyšší povodňový stupeň. Ředický potok se vylil z břehů.

V Kostelci a Heřmanově Městci nemají používat studně. Mohou být kontaminované ropnými látkami

16.June » iROZHLAS
Lidé v Heřmanově Městci a Kostelci by neměli používat vodu ze studní. Mohla by být kontaminovaná ropnými látkami, které po nedělních povodních unikly z nedalekého skladu státních hmotných rezerv.

Halu za domy nechceme, brání se Čeperka proti plánovanému obřímu skladu

27.February » ČRo Pardubice
Z jedné strany mají elektrárnu, z druhé dálnici a železnici a za lesem štěrkovny. Některým lidem z Čeperky na Pardubicku vadí že, by za pár let měli mít za humny i obří skladovací halu.

Dělníci nad Labe vysunuli 400 tun oceli. Nedaleko Přelouče začali montovat nový most

29.January » iROZHLAS
Na Labi u Valů nedaleko Přelouče uvedli do pohybu obří ocelový kolos. Dělníci tam s pomocí speciální hydrauliky dokončili vysouvání mnohasettunové mostní konstrukce nad říční koryto. Nové přemostění má být pro region klíčové, na místě vystřídá sta...

Situace ve vyloučených lokalitách se zhoršuje. ‚Nejvíce škodí populismus politiků,‘ varuje odborník

20.September » iROZHLAS
Podle ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové hrozí ve vyloučených lokalitách občanské nepokoje. Co na to říká ředitel Institutu pro sociální inkluzi Martin Šimáček? Ten upozorňuje především na špatnou politiku státu a měst a obcí, ve kte...

Zachovat hřiště, nebo přistavět domov důchodců? Gymnázium Dašická nechce přijít o sportoviště

Vedení pardubického gymnázia Dašická a někteří studenti nesouhlasí s možnou stavbou nové budovy domova důchodců U Kostelíčka, podle školy by kvůli ní žáci přišli o část venkovního sportoviště.

Zachovat hřiště, nebo přistavět domov důchodců? Gymnázium Dašická nechce přijít o sportoviště

27.April » ČRo Pardubice
Vedení pardubického gymnázia Dašická a někteří studenti nesouhlasí s možnou stavbou nové budovy domova důchodců U Kostelíčka, podle školy by kvůli ní žáci přišli o část venkovního sportoviště.

V Pardubicích zbourají přes 100 let starou budovu bývalé chirurgie. Demolice omezí dopravu

25.January » iROZHLAS
Těžká technika v pátek začíná demolovat bývalý pavilon dětské chirurgie v pardubické nemocnici. O víkendu by víc než 100 let stará budova měla zmizet úplně. Uvolní tak místo pro výstavbu nového urgentního příjmu za asi jednu miliardu korun.
Mikuláš Vymětal - Evangelický kněz

Tato informační stránka o Ondřej Wolf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Wolf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes