Hynek Tyl

Vztahuje se k

Hvězdný ples s DNS

Slovanský dům v Praze 25. ledna 2018 hostil 2. ročník plesu společnosti DNS. Po úspěšném loňském ledovém bálu VAD distributor své zákazníky pozval na Hvězdný ples.

eD system Czech: Jan Novák

Distributor eD system Czech vybral nového ředitele nákupu z řad svých zaměstnanců. Uvolněné místo od 1. února 2018 obsadil dosavadní manažer skupiny nákupu Jan Novák.

Obrazem: Buena vista eD World

22.září » ChannelWorld
Podzimní VIP party navazující na celodenní konferenci eD world roztancovala partnery v latinských rytmech.

Vychází zářijový ChannelWorld

21.září » ChannelWorld
Jak se poslední vlny ransomwaru a blížící se účinnost GDPR podepisují na poptávce po zabezpečení ICT? Jak se s firmami bavit pod tímto tlakem o ochraně dat? Co dělá trh tiskáren a jaké možnosti přináší MPS? Nové vydání Channelworldu je venku.

Hynek Tyl, eD system: Sjednocujeme řízení na našich trzích

21.září » ChannelWorld
Skupina eD system se v první polovině letošního roku restrukturalizovala. Na Slovensku se po vzoru českého trhu výrazněji oddělila divize VAD od volume distribuce a mezi všemi zeměmi dochází k určité centralizaci. Co to znamená pro resellery, výro...

Dušan Kolínek řídí rozvoj projektového obchodu společnosti eD´ system

29.května » KarieraWeb.cz
Společnost eD´ system Czech oznámila personální obsazení nově vytvořené pozice Business & Channel Development Director. Obsadil jí Dušan Kolínek, jehož hlavním cílem bude zejména rozvoj projektového obhodního kanálu.

eD´ system Czech: Dušan Kolínek

Pozici business & channel development director ve společnosti eD´system Czech v květnu obsadil Dušan Kolínek. Jeho hlavním cílem je zejména rozvoj projektového obchodního kanálu.

eD´ system Czech se stal HP Partner roku 2016

Společnost HP Inc. během oceňování svých partnerů vyhlásila eD´ system Czech Největším distributorem HP v prodeji Computing&Printing produktů 2016.

eD´ system Czech získal cenu HP Partner roku 2016

22.prosince » ChannelWorld
Společnost Hewlett-Packard v rámci oceňování svých partnerů vyhlásila eD´ system Czech Největším distributorem HP v prodeji Computing&Printing produktů 2016.

eD World (nejen) virtuálně reálný

Pražské Vysočany hostily i v letošním říjnu jednu z největších IT konferencí v České republice. Tradiční eD World, pořádaný společností eD’ system Czech, nabídl řadu přednášek, výstav a praktických demonstrací a jako každý rok i zastřešující téma,...

Vychází zářijový Reseller Magazine

Po prázdninách se vrací Reseller Magazine v plné síle. Abychom vám zpříjemnili návrat z dovolených, připravili jsme řadu zajímavých rozhovorů, z nichž by vám neměl ujít například ten s novým generálním ředitelem eD‘ system Czech Hynkem Tylem.
Marie Doležalová - Česká herečka

Tato informační stránka o Hynek Tyl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hynek Tyl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes