Jiří Týn

Related to

Opavský „Golem“ pokračuje ve zdolávání rekordů

Opavský „Golem“ René Richter má na svém kontě další rekord. V opavské Bavaria Fitness dokázal uzvednout 106 kilogramů malíčkem jedné ruky. Vše se konalo pod záštitou společnosti Insportline a nechyběl u toho ani Reného trenér Jiří Týn.

René "Golem" Richter: rekordních 106 kg zvednutých malíčkem

3.March » Ronnie's World
Renému "Golemu" Richterovi se v sobotu 29. února 2020 podařilo v opavském Bavaria Fitness zvednout 106 kg malíčkem jedné ruky.

To je výzva! Opavský Golem chce každý měsíc v roce překonat jeden světový rekord

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Dvanáctiměsíční výzvu připravoval René Golem Richter se svým trenérem více než půl roku. Lidem bude na mnohých místech republiky představovat nejen svůj skus, který je silnější než ten aligátoří, ale také další kuriózní kousky.

Novoroční předsevzetí aneb fitness centra opět praskají ve švech

Ze statistik vyplývá, že si novoroční předsevzetí dává bezmála polovina Čechů. Nejčastějším cílem je snaha zhubnout a s tím souvisí i přeplněná fitka na začátku roku.

Povánoční dril začal. Lidé hubnou v posilovnách

Velký přísun kalorií a malé množství pohybu. Tak pro mnohé vypadaly vánoční svátky. Jejich následky se teď řada lidí snaží shodit v posilovnách.

Tato informační stránka o Jiří Týn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Týn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes