15
new stories - click to show

Jan Urbach

Related to

Jan Urbach: Čryři z deseti Ukrajinců chtějí raději odejít ze země

18.September » ParlamentniListy.cz
Vycestovat na stálo ze své země je letos připraveno nejvíce Ukrajinců od roku 2015. Vyplývá to z údajů „Research & Branding Group“, na které upozorňuje tisková agentura Unian. Průzkum ukázal, že v případě možnosti by z Ukrajiny vycestovalo až 40 p...

Odhalení špiclování provází závěr Merkelové vlády

15.September » Nová republika
Software Pegasus na odposlechy byl německými úřady zakoupen „přísně tajně“, a to navzdory váhání právníků. Zařízení totiž umožňuje mnohem více zásahů, než povolují německé zákony o ochraně osobních údajů.

Odhalení špiclování provází závěr Merkelové vlády

14.September » vaševěc.cz
Německý federální úřad kriminální policie koupil a používal kontroverzní izraelský spyware Pegasus, informovala dnes Deutsche Welle. Jak Deutsche Welle sdělila, německý federální úřad kriminální policie koupil v roce 2019 slavný a kontroverzní spy...

Pozadí války

7.September » Nová republika
V letech 2001-2021 pět největších amerických firem v rámci lobování za pokračování války v Afghánistánu vydalo 1,1 miliardy dolarů.

Jan Urbach: Szijjártó varuje před opakováním migrace roku 2015

6.September » ParlamentniListy.cz
Při „vážné a chvílemi těžké“ debatě o situaci v Afghánistánu se bruselské instituce a některé členské státy na pátečním setkání vrátily na „cestu 2015“ v řešení migrace, uvedl maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó.

Jan Urbach: Papež František abdikuje?

30.August » ParlamentniListy.cz
Abdikace papeže Františka je „více než pravděpodobná“, říká italský novinář a katolický publicista Antonio Socci v milánském deníku „Libero Quotidiano“ v článku „Šepoty ve Vatikánu: Konkláve je ve vzduchu“.

Jan Urbach: Šedesát procent Američanů smýšlí o krocích Bidena negativně

25.August » ParlamentniListy.cz
Drtivá většina Američanů negativně hodnotí kroky prezidenta USA Joe Bidena ve vztahu k Afghánistánu. Autoritu Bidena srazil dolů prokazovaný nedostatek znalostí, dokonce i ve srovnání s informacemi sdělovacích prostředků. Od dubna se také zvýšil p...

Jan Urbach: Plot proti migrantům na hranici Řecka a Turecka

25.August » ParlamentniListy.cz
Řecko kvůli očekávanému přílivu ilegálních imigrantů z Afghánistánu nainstalovalo na hranici s Tureckem 40 km dlouhý plot a monitorovací systém. Na začátku tohoto týdne řecký ministr pro migraci oznámil, že „Řecko se nechce stát bránou do Evropské...

Jan Urbach: Idiotské heslo o ukončení nekonečných válek

24.August » ParlamentniListy.cz
Odchod USA z Afghánistánu je „tragické, nebezpečné a zbytečné“ rozhodnutí prezidenta USA Joe Bidena a bylo přijato kvůli „idiotskému heslu o ukončení nekonečných válek,“ řekl bývalý britský premiér Tony Blair, který přijal rozhodnutí o účasti brit...

Jan Urbach: Tusk jako predátor nic nezískává

21.August » ParlamentniListy.cz
Polská vládní strana Právo a spravedlnost má podle společnosti Kantar mezi politickými stranami největší podporu. Naopak výrazně ztrácí hnutí Polsko 2050 Szymona Hołowni.

Jan Urbach: Ostnatý drát jako ukrajinská humanitární pomoc Litvě

15.August » ParlamentniListy.cz
Portál „France24“ informuje, že Ukrajina poslala Litvě „humanitární pomoc“ v podobě 38 tun ostnatého drátu, který bude využit při budování protimigračního plotu na litevské hranici s Běloruskem.

Jan Urbach: Tvrdě proti Polsku a Maďarsku

11.August » ParlamentniListy.cz
Podle vůdkyně švédské Liberální lidové strany Nyamko Sabuni by Evropská unie měla vůči Polsku a Maďarsku zaujmout „tvrdou linii“ v záležitostech souvisejících s požadavky LGBT, „i kdyby to mělo znamenat, že autoritářské státy opustí Unii“.
Dmytro Jaroš - Ukrajinský politik
Jarosław Kaczyński - Polský právník a politik
Recep Tayyip Erdoğan - Prezident Turecka
Barack Obama - 44. prezident Spojených států amerických
Jiří Zlatuška - Český informatik, univerzitní profesor a politik
Fabius Laurent - Francouzský politik
Jaroslav Vandas - politik za ČSSD
Pavel Telička - Český lobbista
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Urbach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Urbach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes