Miroslav Macek

Vztahuje se k

Cikáni. Blbci. Simulanti. Doktor Macek otevřel věc, která se týká našeho národa

24.května » ParlamentniListy.cz
Doktor Miroslav Macek usedl k počítači a sepsal další z řady glos. Tentokrát mířil ostrými slovními náboji na „hyperkorektní blbce“ a na ODS. Nahlédněte.

Glosa MM: Když si následník bere cikánku …

22.května » Pravý prostor
MIROSLAV MACEK „Když si následník bere Cikánku, co by tam dělal?“ komentoval člen nymburské oblastní rady ODS René Franěk na Facebooku otázku, proč na sobotní královskou svatbu prince Harryho a nyní už vévodkyni ze Sussexu nepozvali prezidenta Mil...

GLOSA: Pokračování Saturnina zvítězilo. Babiše porazil Břicháč Tom

14.května » iDNES.cz
V předvečer zahájení veletrhu Svět knihy internetová knihkupectví Knihcentrum a Audiotéka rozdala své ceny za nejprodávanější knihy roku 2017. Na loni úspěšné Okamžiky štěstí Patrika Hartla navázal Miroslav Macek s knihou Saturnin se vrací. Další ...

* Bestsellerem se stal Saturnin se vrací

11.května » Právo
Nejprodávanější knižní novinkou za uplynulý kalendářní rok v síti Knihcentrum.cz se stal Saturnin se vrací od Miroslava Macka. Příběh, který navazuje na slavnou knihu Zdeňka Jirotky, vyšel v nakladatelství Albatros Média.

Tato informační stránka o Miroslav Macek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Macek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes