Vladimír Urbánek

Related to

ČSSD předkládá vlastní návrh na zrušení superhrubé mzdy s parametry 19 a 23%

15:38 » Kurzy.cz
Podle agenturních zpráv ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček předloží ve Sněmovně vlastní návrh na zrušení superhrubé mzdy s následnými parametry zdanění práce sazbami 19 a 23% pro vyšší příjmy (nad 140 000 Kč).

Zákaz nedělního prodeje Čechy z obchodů dostane, i když v sobotu jich bude nakupovat více, třeba v potravinách až o desetinu. Z

15:00 » Kurzy.cz
Vláda ČR rozhodla, že v rámci dalšího zpřísnění svých protipandemických opatření přistoupí k zákazu nedělního prodeje. Cílem je snížit sociální kontakty obyvatelstva, a snížit tak tempo šíření koronavirové nákazy.

Příští prezident USA: Kursovým favoritem je Biden (1,57:1), 65 % sázek jde ale na Trumpa

15:00 » Kurzy.cz
Víkendové volby ve Spojených státech rozhodnou, zda Donald Trump setrvá v úřadu prezidenta i v dalším období, nebo jej nahradí Joe Biden. Bookmakeři vnímají jako favorita demokrata Bidena, na kterého se aktuálně sází v kursu 1,57:1, republikán Tru...

Prymula: Školáci 2. listopadu do škol určitě nepůjdou. Data nejsou příznivá, byť naznačují mírné zlepšení

14:19 » Kurzy.cz
Dosluhující ministr zdravotnictví Roman Prymula dnes na TK uvedl, že školáci do škol 2. listopadu určitě nepůjdou. O přesném termínu posunu bude jednat vláda později v tomto týdnu.

12.h - Evropa lehce oslabuje, koronavirovou situaci tlumí silné výsledky BP a HSBC, BCPP roste díky bankám, koruna oslabuje, ro

12:25 » Kurzy.cz
Evropské akciové trhy v průběhu dopoledne pokračují v negativní náladě a lehce oslabují. Proti koronavirové situaci se staví opravdu silné výsledkové zprávy lídrů evropského petrochemického a bankovního sektoru v podobě BP a HSBC.

AMD koupí Xilinx za 35 mld. USD

12:25 » Kurzy.cz
Producent polovodičů AMD rozhodl o převzetí společnosti Xilinx za 35 mld. USD. Transakce by měla proběhnout do konce roku 2021 a vytvoří technologického obra s 13 000 inženýry a kompletně outsourcovanou výrobní strategií.

Griffiths (Dubai Airports): Paralýza leteckého sektoru může stát desítky biliónů USD. Resuscitace sektoru vyžaduje koordinovano

11:48 » Kurzy.cz
Podle šéfa Dubai Airports Paula Griffithse by setrvání sektoru letecké dopravy v současném paralyzovaném stavu mohlo stát globální ekonomiku ve všech důsledcích až několik desítek biliónů dolarů.

Výnosy US Treasuries klesají - desítky jsou pod 0,8%. USA nabídnou dluhopisy za 114 mld. USD

11:48 » Kurzy.cz
Výnosy US Treasuries tedy vládních dluhopisů od začátku týdne klesají. Výnos klíčových desítek poklesl o 4 body na 0,7994% a výnos třicítek se snížil obdobně na 1,5923%.Finanční trhy se obávají negativních dopadů pokračujícího zhoršování koronavir...

Zisk britské HSBC ve 3Q vysoko nad odhady. Vedení bude zvažovat návrh konzervativní dividendy za letošní rok

11:11 » Kurzy.cz
Evropská bankovní jednička z pohledu výše aktiv, britská HSBC, za 3Q roku vykázala hrubý zisk na úrovni 3,07 mld. USD, což představuje meziroční pokles o 36%, ale na druhou stranu to o celou miliardu překonalo očekávání trhu.

Wall Street 26.10. - US trhy výrazně oslabily. Koronavirová situace se rychle zhoršuje, šance na fiskální stimul lehce poklesla

22:19 » Kurzy.cz
US akciové indexové futures indikují výrazněji negativní úvod řádného zámořského obchodování v úvodu nového týdne, který bude poslední kompletní před prezidentskými volbami (3.11.).

Vláda přitvrzuje opatření - noční zákaz vycházení a omezení pohybu ve dne. Omezení maloobchodu v neděli a od 20 do 05 h.

22:19 » Kurzy.cz
Vláda kvůli pokračujícímu nepříznivému vývoji koronavirové krize u nás oznamuje další restriktivní opatření. Vyhlašuje zákaz nočního vycházení a omezení denního pohybu osob od 28. října do 3. listopadu. Opatření od 28. října 0:00 do 3.

Vláda přitvrzuje opatření - noční zákaz vycházení a omezení pohybu ve dne

21:40 » Kurzy.cz
Vláda kvůli pokračujícímu nepříznivému vývoji koronavirové krize u nás oznamuje další restriktivní opatření. Vyhlašuje zákaz nočního vycházení a omezení denního pohybu osob od 28. října do 3. listopadu. Opatření od 28. října 0:00 do 3.
Roman Prymula - Český epidemiolog

Tato informační stránka o Vladimír Urbánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Urbánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes