Vladimír Urbánek

Vztahuje se k

Americké výnosy skokem klesají. Přetrvávající italské politické riziko

17:29 » Kurzy.cz
Zatímco Evropu trápí politické riziko, výnosy amerických státních dluhopisů nalezly svůj krátkodobý strop a v současnosti zažívají strmý pokles. Jen desetileté výnosy se ještě před týdnem šplhaly k 3,15 % a dnes se pohybují o více než 20 b.b.

Souhrn 25.5. - Evropa se asi zalekla GDPR, euro stejně tak, ropa klesá kvůli navýšení limitů, BCPP pod silným tlakem

17:29 » Kurzy.cz
Pražská burza zakončila 21. týden nebývale výraznou likviditou vysoko nad obvyklým průměrem a silnější korekcí, která stáhla index burzy PX výrazněji pod hladinu 1100 bodů. Evropské akciové trhy v průběhu odpoledne neudržely dopolední pozitivní ná...

Trump: S KLDR už zase mluvíme, summit v Singapuru je stále možný

16:56 » Kurzy.cz
Americký prezident Donald Trump dnes uvedl, že jeho administrativa obnovila komunikaci s KLDR přerušenou teprve včera. Vzájemný summit plánovaný na polovinu června v Singapuru je podle jeho slov stále možný.

12.h - Evropa silněji roste, euro slabší, ropa pokračuje v poklesech, BCPP na hraně 1000 bodů indexu PX

12:23 » Kurzy.cz
Evropské akciové trhy v průběhu dnešního dopoledne jednotně a celkem silně posilují. Investoři si nic nedělají z Trumpova zrušení jaderného summitu s KLDR a více si všímají poklesu cen ropy a růstu cen (poklesu výnosů) US vládních dluhopisů.

Saudi, SAE a Rusko diskutují zvýšení těžebních limitů o 1 mil. barelů

12:23 » Kurzy.cz
Podle agenturních zpráv jednají Saúdská Arábie, SAE a Rusko o možnosti navýšení produkčních stropů v rámci dohody o omezení produkce o cca 1 milión barelů denně s cílem umazat nadbytečnou dubnovou míru plnění původních dohod směrem k původně zamýš...

Reklamní guru Levy: Když budete sdílet svá data, dostanete zaplaceno

11:15 » Kurzy.cz
Dnes vešla v platnost legislativa spojená s ochranou dat známá pod zkratkou GDPR. Nová norma zcela jistě významně ovlivní další vývoj a rozvoj veřejného prostoru. Podle jednoho z reklamních guru Maurice Levyho, který vede francouzského reklamního ...

Kryptoměny naplnily hrozby TA a výrazně oslabují. Blockchain Week nezafungoval

10:04 » Kurzy.cz
Kryptoměny v posledních dnech naplňují varování technické analýzy a výrazněji oslabují. Na vině jsou jednak faktory technické analýzy a také zklamání z reakce kryptoměn na nedávno proběhnuvší Blockchain Week v USA.

Souhrn 22.5. - Trump to zazdil, přisadila si také Itálie a slabá makra, euro obnovuje oslabování, ropa v minusu, BCPP nakonec v

23.května » Kurzy.cz
Pražská burza v polovině týdne při podprůměrné likviditě nakonec lehce oslabila. Evropské trhy výrazně negativně reagují hned na několik faktorů. Předně oslabují v reakci na další dávku zvratů spojených s kontroversním americkým prezidentem.

EIA: Zásoby ropy v USA ve 20. týdnu výrazně rostly, produkce rostla jen mírně, nebývale silný růst dovozu

23.května » Kurzy.cz
Podle pravidelných týdenních statistik americké agentury EIA zásoby ropy v USA v uplynulém tedy 20. týdnu letošního roku stouply o 1,3% respektive 5,8 miliónu barelů na výsledných 438,1 miliónu barelů. Celková ropná produkce USA ve 20.

Kryptoměny prolamují mezinárodní sankce. Írán chce svou vlastní virtuální měnu

23.května » Kurzy.cz
Mezinárodní sankce lze obejít prostřednictvím kryptoměn. Toho stále více využívají lidé ze států jako je Írán či Venezuela a přes kryptoměny uskutečňují zakázané transakce. V budoucnu je možné, že většina sankci přestane plnit svůj účel.

Předstihové ukazatele nejsou pro Evropu příznivé

23.května » Kurzy.cz
Německé PMI ve výrobě pokleslo v květnu o 1,3 b. na 56,8 b. Jedná se tak o nejnižší hodnotu od února 2017. Páté zpomalení v řadě překvapilo svou razancí i trh, který čekal pokles v řádu desetin bodu.

Shivananda (PayPal): Hotovost je stále králem

23.května » Kurzy.cz
Podle technologického šéfa PayPalu Sri Shivanandaa je stále hotovost i přes překotný rozvoj digitálních plateb králem. Mnoho firem vyvíjí obrovské úsilí ve snaze vytvořit ekonomiku založenou výhradně na digitálních platbách, ale stále čelí zásadní...
Jiří Polanský - Český hokejový útočník

Tato informační stránka o Vladimír Urbánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Urbánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes