15
new stories - click to show

Pavel Vacek

Related to

Jak se stravovat při zranění

27.November » Extrifit.cz
Úrazy jsou nevyhnutelným následkem sportu. Pravděpodobnost, míru a závažnost zranění však můžeme do jisté míry ovlivnit.

Slavoj Bednář - rozhovor a trénink ramen

26.November » Extrifit.cz
Rozhovor a trénink se Slavojem Bednářem o ukončení sezóny, o podivném průběhu Romania Pro, motivaci a plánech a taky názor na přístup mladých kulturistů. A samozřejmě reakce na to, jestli má ukončit kariéru, jak mu radí známý Youtuber.

Který proteinový výrobek je nejlepší?

25.November » Extrifit.cz
Nejlepší inspirací pro sepsání článku jsou otázky tzv. "běžného člověka". Mnoho lidí se mě ptá, který protein je nejlepší. Co si mám koupit, když začínám a chci si koupit nějakou tu pixlu. Odpověď je ovšem plně závislá na vašich cílech a směřování...

(ne)zázračné doplňky výživy

24.November » Extrifit.cz
„Dobrý den, zakoupil jsem váš HIGH 80, chuť je vážně skvělá, to vás musím pochválit, ale už ho beru dva dny a změnu na svém těle zatím nevidím. Funguje to vůbec?“

Pedagog Vacek: U dětí zasažených pandemií může být častější neúcta k normám a pravidlům

23.November » iROZHLAS
Nejmenší děti se mohly vrátit do škol, podle Pavla Vacka z Katedry pedagogiky a psychologie Univerzity Hradec Králové ale hrozí, že je pandemie připraví o víc než znalosti. „Už dřív bylo omezeno setkávání dětí v neformálních skupinách na hřištích....

7 důvodů, proč nám koronapauzu seslalo nebe

23.November » Extrifit.cz
Konec pesimismu! Pojďme rozdat trochu toho pozitivismu a poslat várku slunečního svitu na konec tunelu. Pojďme si říct, zač můžeme být téhle korona době vděční.

Pedagog Vacek: U dětí zasažených pandemií může být častější neúcta k normám a pravidlům

19.November » Český rozhlas Plus
„Při spontánním setkávání na hřištích se děti učí vzájemně se respektovat a pravidla fair play. O to byly v pandemii ochuzeny,“ varuje pedagog Pavel Vacek.

Překvapivé benefity chůze

19.November » Extrifit.cz
Platíte drahá fitka, čekáte na běhací pásy, vymýšlíte sofistikovaná a složitá cvičení. Přitom můžete dělat to nejlepší pro pálení tuků a vaše zdraví úplně jednoduše.

Je 40 g bílkovin opravdové využitelné maximum na porci?

18.November » Extrifit.cz
Rodiče nám říkali, že když už něco děláme, máme to dělat pořádně. Dnes by s tou radou asi neuspěli. Dnes výjimečné borce neobdivujeme. Dnes frčí rozmanitost. Komplexnost. Jinými slovy průměrnost.

Nejlepší už nás neberou, máme rádi průměrnost

16.November » Extrifit.cz
Rodiče nám říkali, že když už něco děláme, máme to dělat pořádně. Dnes by s tou radou asi neuspěli. Dnes výjimečné borce neobdivujeme. Dnes frčí rozmanitost. Komplexnost. Jinými slovy průměrnost.

Pavel Koukal - Den v dietě a trénink při lockdownu

13.November » Extrifit.cz
Jak se momentálně připravuje na Arnold Classic profesionál Elite Pro Pavel Koukal? Jak vypadá jeho dieta? Myslíte si, že maká ve fitku? Všechno uvidíte ve videu.

Tato informační stránka o Pavel Vacek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Vacek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes