15
new stories - click to show

Jiřina Vacková

Related to

V Gotickém dvojčeti budou české vánoční obyčeje (trochu) jinak

18.December » Litoměřicko24
Litoměřice – Cukroví, horký mošt, pohádka a vánoční tvořivá dílna – to vše se bude konat v pondělí 20. prosince v Gotickém dvojčeti v Litoměřicích. Sváteční program na celé odpoledne otevře v 15 hodin pohádka „Vánoční svatba sněhuláka Karla“ – rod...

Za oponou: Komedie na pozadí tragédie

9.September » i-divadlo.cz
Odloženou premiérou inscenace Národní tragédie aneb překrásný nadhasič pražský Ypsilonka nadějně (?) zahajuje novou sezónu. Již předchozí inscenací Spálená 16 začala nová etapa Ypsilonky - divadlo vzájemnosti, které se dotýká ducha místa, proměn č...

Výstraha meteorologů kvůli srážkám platí i v úterý. Léto se vrátí v půli týdne

4.August » Blanenský deník
Vydatný déšť potrápil v pondělí Jihomoravany. Odpoledne dokonce stoupla hladina Křetínky v Prostředním Poříčí na Blanensku na druhý povodňový stupeň. I úterý má být deštivé. Ve druhé polovině týdne ale lidi v kraji opět čekají tropické teploty.

Proměna aneb Řehoř už toho má dost

2.July » Informuji.cz
Řehoř Samsa pracoval, živil rodiče a sestru a jednoho dne už ho to... | Příbram - (2019-10-24 19:00:00 - 2019-10-24 00:00:00)

Tato informační stránka o Jiřina Vacková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Vacková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes