Vít Valenta

Vztahuje se k

První divizní body trefil Šmíd

14.srpna » Horácké noviny
Třebíč (art) - První divizní body mají hráči Horáckého fotbalového klubu Třebíč. Ti na svém hřišti hostili oslabené Strání, které bez zraněného klíčového hráče Víta Valenty působilo naprosto bezradným dojmem. Toho Třebíčští využili a přestože od 2...

Město vykoupí pro stát pozemky pod okruhem, spojka mezi D1 a D11 se má urychlit o dva roky

16.května » E15.cz
Státní silničáři a pražští politici se rozhodli pro netradiční přístup k dostavbě velkého pražského okruhu. Kvůli urychlení přípravy klíčové spojky mezi dálnicí D1 a východem metropole se dohodli, že potřebné pozemky vykoupí město. Na nedávno pořá...

Pilka brousil ostře

19.dubna » idobryden.cz
Po hodech bývá půst, v tomto případě bodový pro Boršice i Strání. Oba týmy na hřištích soupeřů začaly dobře, ovšem vracejí se s prázdnou.

Trofej uzmuli Mistři, obhájci bez medaile

10.ledna » idobryden.cz
Ani Veliče Šumulikoski, kapitán prvoligových fotbalistů 1.FC Slovácko, tým Ave Bar Bar k vítězství nedovedl.

Derby chyběly jen góly

21.října » idobryden.cz
Dlouho očekávané slovácké derby krajského přeboru vidělo v Boršicích 350 diváků, kterým se fotbal, hraný v duchu fair-play, určitě musel líbit. Jediné, co utkání chybělo, byly branky, těch se diváci za devadesát minut nedočkali.

Ani jednou neinkasovaly

6.října » idobryden.cz
Oslabené Boršice vyválčily důležité tři body ve Viganticích. Stejný bodový zisk si připsalo i Strání, za které se premiérově trefil Vít Valenta, a to hned dvakrát.

Nultého ročníku beachvolejbalového turnaje HZS Praha se zúčastnilo osm týmů

5.září » Požáry.cz
Dne 5. 9. 2016 se konal nultý ročník beachvolejbalového turnaje HZS Praha ve Žlutých lázních. Sešlo se osm tříčlenných týmů. První místo vyhrála…

Strání nadělovalo

25.srpna » idobryden.cz
Fotbalisté Strání si na hřišti v Chropyni nebrali žádné servítky a soupeři uštědřili pětigólový příděl, když se hattrickem blýskl Straňák. Svou premiéru si odbyla i nová posila Vít Valenta.

Přestupová bomba! Víta Valentu zlanařilo Strání

18.srpna » idobryden.cz
Fotbalisté Strání, nováček krajského přeboru, hlásí posilu s velkým P. Vedení klubu přivábilo záložníka Víta Valentu, bývalého prvoligového borce 1.

Tato informační stránka o Vít Valenta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Valenta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes