15
new stories - click to show

Richard Valoušek

Related to

Premiérová ražba pamětních medailí Běhej lesy proběhla v jarním Jablonci

26.March » Liberecká Drbna
Premiérová ražba pamětních medailí pro závodníky seriálu Běhej lesy se uskutečnila v prostorách České mincovny v Jablonci nad Nisou. Ražby a křtu se zhostili tři z věrných běžců lesní smečky - Tomáš Burda, Jiří Synek a Filip Lau. Měděná mince bude n…

Běžci dostanou medaile z Jablonce, na vítěze čekají hodinky s mincí

22.March » iRegiony Impuls
Tisíce medailí pro milovníky běhání chrlí v těchto dnech stroje České mincovny v Jablonci nad Nisou. Těšit se na ně můžou účastníci českého seriálu Běhej lesy a slovenského klání Behaj lesmi.

Trenérka kondičního běhu a blogerka Veronika Preti a tiskový mluvčí seriálu Běhej lesy Richard Valoušek v Klubu Rádia Junior

17.March » Radio Junior
Co všechno zažijí závodníci netradičních přírodních běhů? Na jaká nepřístupná místa si mohou účastníci zaběhnout? Dá se sportem chránit příroda? Moderuje Jiří Kohout.

Nával Rusů se nekoná. Nabídku běžet Jizerskou padesátku využil jen jeden

9.February » Deník.cz
Asi se nečekalo, že by se na Jizerskou padesátku přihlásilo větší množství rekreačních lyžařů z Ruska a Běloruska. Nakonec do Bedřichova během prvního dne čtyřdenní akce dorazil jen jeden.

Medaile pro Jizerskou 50 oslavují kamarádství, závodit bude i Neumannová

17.January » iDNES.cz
Tisíce mincí pro účastníky 56. ročníku Jizerské 50 chrlí v těchto dnech lisy České mincovny. Vítězové jednotlivých závodů obdrží speciální stříbrné medaile. Jejich ražba začala dnes v sídle mincovny v Jablonci nad Nisou.

Jizerská 50 shání dobrovolníky. Závodníci přijedou až z Austrálie nebo Mexika

6.January » Liberecký deník
Do startu 56. ročníku legendárního závodu Jizerská 50 zbývá už jen něco přes měsíc, uskuteční se od 9. do 12. února. Organizátoři ze Ski klubu Jizerské 50 hledají dobrovolníky, kteří jim pomohou s organizací čtyřdenního maratonu.

Jizerské 50 se zúčastní i ruští a běloruští občané, kteří jsou proti válce. Startovné pomůže Ukrajině

19.November » Liberecká Drbna
56. ročník Jizerské 50 bude trochu jiný než obvykle. Poprvé se bude konat za probíhající války na Ukrajině. Možnost účasti budou mít i ruští a běloruští závodníci, kteří s ruskou agresí na Ukrajině nesouhlasí. Výtěžek z jejich startovného navíc půjd…

Závod úplně pro každého. Republika opět ožije sokolským během

24.October » ČT sport
Díky obnovené tradici se 28. října opět uskuteční celostátní Sokolský běh republiky. Tempo není rozhodující, cílem není hnát se za vítězstvím, akce je pro každého, lákali ve Sportovních zprávách ambasador Jiří Ježek a mluvčí Richard Valoušek.

Letní Jizerská padesátka se po letech vrací na přehradu Černá Nisa

19.August » iDNES.cz
V zimě na běžkách, v létě v trenýrkách a tričku. Letní verze legendární Jizerské padesátky se blíží. Závod Jizerská 50 RUN se koná už 27. srpna a provede účastníky všemi ikonickými místy zimní verze.

Tato informační stránka o Richard Valoušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Valoušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes