Denis Vavro

Related to

Nejlepší Slováci? Hamšík po šesti letech dokraloval. Kolik výrazných tváří předstihlo Škrtela?

23.March » eFotbal.cz
Zahraničí > Nejlepší hráč uplynulého kalendářního roku se v těchto dnech nevyhlašoval jen u nás, ale také u našich východních sousedů, s tím, že přítomnost v elitní patnáctce unikla jak Adamu Nemcovi a Jánu Gregušovi, tak Matúši Berovi, Vladimíru ...

Přeskočen by i Škrtel. Lazio udělalo z Vavra čtvrtého nejdražšího Slováka v historii

4.July » eFotbal.cz
Serie A > Třiadvacetiletý slovenský reprezentant Denis Vavro nakonec vydržel v dánské Kodani jen dvě sezony a od příštího soutěžního ročníku 2019/2020 bude oblékat trikot Lazia Řím.

Denis Vavro posilní Lazio Rím a bude štvrtým najdrahším slovenským futbalistom v histórii

4.July » Akčné ženy
Mladý obranca strávil uplynulé dve sezóny v dánskom FC Kodaň. The post Denis Vavro posilní Lazio Rím a bude štvrtým najdrahším slovenským futbalistom v histórii appeared first on Akčné ženy .

Škriniar: Bale prověří, jestli jsme na Euro připraveni. Zaměřit se ale jen na něj by bylo trestuhodné

24.March » eFotbal.cz
Reprezentace > Slovenská reprezentace si brousí zoubky na účast na Euru 2020. Ve své kvalifikační skupině E vstoupila do boje o evropský šampionát úspěšně výhrou 2:0 s Maďarskem, ale již v neděli změří síly se zvučnějším soupeřem, kterým je Wales....

Tato informační stránka o Denis Vavro zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denis Vavro" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes