15
new stories - click to show

Jan Vejmělek

Related to

Jan Vejmělek: Zasedání FOMC toho mnoho nového nepřinese

25.January » prvnízprávy.cz
Ekonomický kalendář tohoto týdne je poměrně bohatý, když přinese jak první odhady výkonnosti klíčových ekonomik na obou stranách Atlantického oceánu během Q4 20, tak i aktuální sentiment indikátory hodnotící spotřebitelskou a podnikatelskou důvěru.

Koruna v závěru týdne lehce koriguje své zisky

23.January » prvnízprávy.cz
Po celotýdenním velmi opatrném posilování eura byl závěr týdne ve znamení zastavení tohoto trendu a jeho stabilizace v pásmu 1,2150-90 USD/EUR.

Forex: Koruna mírně oslabila k euru a zpevnila k dolaru

22.January » FX Street
Česká měna dnes mírně oslabila k euru, a naopak zpevnila k dolaru. K 17:00 si koruna pohoršila oproti předchozímu závěru vůči euru o dva haléře na 26,11 Kč/EUR a k dolaru posílila o tři haléře na 21,44 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na serveru Patria ...

Akcie, měny & názory Jana Vejmělka: ECB počká a uvidí

21.January » E15.cz
Dnes poprvé v letošním roce zasedne vedení Evropské centrální banky. Se vstupem do nového roku toho ale moc od dnešního jednání centrálních bankéřů nečekejme. Půjde totiž o zasedání, kdy nebude představena nová prognóza. Bude se tak pouze hodnotit...

Jan Vejmělek: Evropská centrální banka počká a uvidí

21.January » prvnízprávy.cz
Událostí dne je první letošní zasedání ECB k měnové politice. To podstatné se ale událo v prosinci, dnešní zasedání podle nás nic zásadního nepřinese.

Tato informační stránka o Jan Vejmělek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vejmělek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes