15
new stories - click to show

Michal Vejsada

Related to

Rozhovor s Michalem Vejsadou: Já a šéf FAČR? Zákaz kvůli Peltovi! Bohemku ničily legendy!

18.January » Expres.cz
Fanoušci fotbalové Bohemky ho nemají v lásce. Berou ho totiž jako muže, který se před lety snažil definitivně pohřbít jejich milovaný klub. Michal Vejsada (60) ale dlouhodobě tvrdí, že on je naopak tím, kdo se slavný celek snažil vyvést z dluhů a ...

Řeckořímský zápas, spory s Peltou a kauza Bohemians. Kdo je muž, který žene Řepku před soud?

2.December » Expres.cz
Fotbalový bafuňář, úspěšný podnikatel a Řepkův věřitel. Tak se v poslední dnech mluví a píše o Michalu Vejsadovi (60), který bývalého fotbalového reprezentanta žaluje, protože mu exsparťanský kapitán údajně odmítá splatit dlužnou částku okolo 90 t...

Řepka lítá v dalším průšvihu. Závazky neplatí ani v podmínce a hrozí mu další soud

1.December » Lidovky.cz
Bouřlivák Tomáš Řepka ve své nejnovější knize sliboval, že mu vězení otevřelo oči a průšvihům se bude už vyhýbat. Jenže znovu se mu nechce platit své závazky.

Půjčil Řepkovi, ale ten nesplácí. „Je to chování podvodníka,“ říká věřitel

30.November » Seznam Zprávy
Bývalý majitel Bohemians Michal Vejsada v rozhovoru pro Seznam Zprávy popisuje, jak půjčil Tomáši Řepkovi 100 tisíc korun na splacení alimentů. Fotbalista peníze pravidelně nesplácí, podnikatel jej žene k soudu.

Fotbalista Řepka spadl do průšvihu. Dluží 100 tisíc a ženou ho k soudu

30.November » Seznam Zprávy
Bývalý reprezentant čelí žalobě od bývalého majitele Bohemians Michala Vejsady. Ten tvrdí, že Řepkovi loni půjčil sto tisíc, aby mohl zaplatit výživné a dostat menší trest, který mu tehdy hrozil.
Antonín Panenka - Bývalý československý fotbalový reprezentant

Tato informační stránka o Michal Vejsada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Vejsada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes