15
new stories - click to show

Jaroslava Janderová

Related to

Kultura má smůlu, peníze dostanou kamarádíčci

11.December » blog.idnes.cz
Grantová komise pražského magistrátu rozdělila peníze na podporu kultury. Tedy abych byla přesná, spíše všelijakých sousedských aktivit provozovaných hlavně podporovateli současné koalice.

Kultura a opozice v ohrožení

30.November » blog.idnes.cz
Od čtvrtka se prý budou rozvolňovat vládní opatření. Kulturní zařízení mají ale smůlu, nesmí do nich návštěvníci. Nejhorší je, že některým lidem tahle šílená situace vyhovuje.

JUDr. Jaroslava Janderová

29.November » ParlamentniListy.cz
Cílem vzniku Muzea paměti XX. století v Praze, zřízeného po 30 letech od 17. 11. 1989, byla edukace a zachování historické paměti o událostech, které úzce souvisely se vznikem, existencí a pádem totalitních režimů u nás. Dlužíme to tisícům obětí.

Politikaření kolem Muzea paměti XX. století či snaha opět měnit historii?

27.November » blog.idnes.cz
Cílem vzniku instituce Muzeum paměti XX. století v Praze, zřízeného po 30 letech od 17. 11. 1989, byla edukace a zachování historické paměti o událostech, které úzce souvisely se vznikem, existencí a pádem totalitních režimů u nás

Proticovidová rouška nejen chrání, ale i svádí

19.November » blog.idnes.cz
Ne, nepatřím k popíračům. Roušku poctivě nosím a dodržuji i ostatní vládní nařízení. Uvědomuju si, že pandemie opravdu není žádná legrace. Ale odmítám přestat kriticky myslet a upozorňovat na různá čertova kopýtka.

Praha 1 není hračka hrstky politiků

21.October » blog.idnes.cz
Vedení pražského magistrátu se rozhodlo prodloužit uzavření Smetanova nábřeží pro automobilovou dopravu až do konce roku. S Prahou 1, která je proti, to Piráti a Praha sobě opět neprojednali.

JUDr. Jaroslava Janderová

18.October » ParlamentniListy.cz
Čtvrteční zastupitelstvo HMP se neslo opět v tradičním duchu arogance primátora Hřiba, kdy při návrzích tisků opozice zcela nepokrytě zíval, pohrdlivý výraz, to zas bude otrava, opozice zase něco chce, nezakryla ani jeho rouška.

Tak nám znovu ožijí kádrové komise. Zavádějí je Piráti…

15.October » blog.idnes.cz
Doufala jsem, že kádrováci patří spolu s dalšími hrůzami předlistopadového režimu už jen do učebnic dějepisu. Mladí a progresivní Piráti, kteří prý přinášejí změnu do zatuchlého politického rybníčku, mně bohužel vyvedli z omylu.

Politická trapnost a hysterie

5.October » blog.idnes.cz
Je smutné sledovat, co dokáže v lidech probouzet touha po politické funkci. Ke špinavým a trapným útokům se snižují i lidé, kteří navenek staví slušnost na první místo. Příkladem je senátor a bývalý rektor UK Václav Hampl.

Policie znovu řeší prodej městských bytů v Praze 1

16.September » iDNES.cz
Policie znovu obvinila 36 lidí z toho, že prodávali městské byty v Praze 1 pod cenou. Uvedl to dnes server SeznamZprávy, podle nějž čelí stíhání úředníci a bývalí i současní politici včetně někdejšího starosty Oldřicha Lomeckého. Podle nového znal...

SeznamZprávy: Policie znovu stíhá prodej bytů v Praze 1

16.September » ČeskéNoviny.cz
Praha - Policie znovu obvinila 36 lidí z toho, že prodávali městské byty v Praze 1 pod cenou. Uvedl to dnes server SeznamZprávy, podle nějž čelí stíhání úředníci a bývalí i současní...
Dana Filipi - politik za ODS
Zlatuše Kukánová - Ředitelka Archivu bezpečnostních složek
Pavla Foglová - Překladatelka

Tato informační stránka o Jaroslava Janderová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslava Janderová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes