Dana Vilímková

Vztahuje se k

Dobrovolní dárci krve zachraňují lidské životy

14.června » Benešovský deník
Benešovsko /INFOGRAFIKA, ANKETA/ - Světový den dárců krve připadá právě na dnešek. Akce se koná pro připomenutí těch, kteří se dobrovolně a nezištně rozhodli darovat krev pro záchranu druhého člověka. Motto letošního Světového dne zní „Každý dárce...

Hasiči i hasičky se sešli na Konopišti

28.května » Benešovský deník
Konopiště /FOTOGALERIE/ - Šestý ročník Hasičského dne zahájili hasiči i hasičky na Masarykově náměstí v Benešově průvodem. Jejich společná cesta vedla do areálu přírodního divadla v Konopišti.

Hasiči z Dalov si vybojovali postup na mistrovství

21.června » Benešovský deník
Vlašim – Soutěž hasičů v krajském kole požárním sportu, kam postupovala nejrychlejší družstva ze všech okresů Středočeského kraje, vyslala z lehkoatletického stadionu hasiče z Dalov na mistrovství republiky.

Nemocnice Benešov: Polovina hasičů přišla darovat krev poprvé

28.května » Hospital IN
Ve čtvrtek 26. května dorazilo celkem 41 dobrovolných hasičů na transfuzní a hematologické oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, … …aby v rámci projektu „Daruj krev – daruj život s hasiči“ hromadně darovali krev. Z této skupiny dobrovolný...

Dobrovolní hasiči darovali krev v benešovské nemocnici

27.května » ČtiDoma.cz
Včera čtyři desítky dobrovných hasičů z okresu Benešov přišli do transfúzní stanice, aby v rámci projektu „Daruj krev – daruj život s hasiči“ hromadně darovali krev.
Václav Zemek - politik za ČSSD
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků
Milan Chovanec - Politik za ČSSD, hejtman Plzeňského kraje

Tato informační stránka o Dana Vilímková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Vilímková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes