15
new stories - click to show

Alexandra Vinokurova

Related to

Dění v Kazachstánu ovlivňuje i cyklistiku. Tým Astana řeší svou budoucnost

11.January » Seznam Zprávy
Poslední události v Kazachstánu značně zneklidňují i svět cyklistiky. Otazník visí nad budoucností prvodivizní stáje Astana, která je z velké části finančně závislá na kazašské vládě a místních společnostech.

Astana rozdělila závody. Lopez na Giro, Lucenko na Tour a De la Cruz na Vueltu

9.December » RoadCycling.cz
Kazašská Astana má velké ambice na třítýdenních závodech. Miguel Angel Lopez, Alexej Lucenko a David de la Cruz si rozdělili Grand Tours a jet na celkové pořadí má v plánu i Vincenzo Nibali.

Astana Qazaqstan představila tým 29 jezdců

3.December » RoadCycling.cz
Tým Astana Qazaqstan ukázal na prezentaci v Nur-Sultanu závodníky pro sezónu a 2022 a také nové dresy. 29 cyklistů ze sedmi zemí bude reprezentovat tradiční modrozelené barvy kazašského celku. Lídr budou Alexej Lucenko, Miguel Angel Lopez, Vincenzo …

Astana uzavřela soupisku. Lucenko prodloužil

26.November » RoadCycling.cz
Celkem 31 jezdců figuruje na finální soupisce týmu Astana pro rok 2021. Alexej Lucenko prodloužil smlouvu a zůstává jedním z lídrů kazašského celku. Částečně se mění management.

Astana mění název na Astana - Premier Tech

16.November » RoadCycling.cz
Kanadská společnost Premier Tech se stává druhým titulárním sponzorem kazašského celku Astana. Premier Tech sponzoruje tým Alexandra Vinokurova už několik let, ale nyní jeho význam roste.

Yates blafuje, jede na celkové pořadí, říká Raboň. Ocenil odvahu rozhodčích

3.September » iSport.cz
Šestá etapa Tour de France, šestý různý vítěz. Poprvé se ale vavřínů dočkal závodník z úniku a slavil závodník Astany Alexej Lucenko. Kazachstán se tak po dobách Alexandra Vinokurova znovu dočkal. Kdo si naopak musí počkat, jsou francouzští příznivc…

Vinokurov: „Všichni naši závodníci už trénují na 100 %"

12.June » RoadCycling.cz
Kazašský celek Astana se připravuje na nové zahájení závodní sezóny. Cíle týmu Alexandra Vinokurova si nijak zásadně nemění, hlavní jsou Grand Tours. Miguel Angel míří na Tour a Jakob Fuglsang na Giro.

Lucenko začne závodit na Strade Bianche

27.May » RoadCycling.cz
Olympijské hry, hlavní cíl letošní sezóny Alexeje Lucenka, byly odloženy o rok, ale kazašský mistr si v závodní sezóně své cíle najde. Závodit začne 1. srpna na Strade Bianche.
Peter Sagan - Slovenský cyklista
Martin Jakš - Český reprezentant v běhu na lyžích
Andrea Hlaváčková - Česká tenistka

Tato informační stránka o Alexandra Vinokurova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandra Vinokurova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes