Helena Vodenková

Related to

Kdo je záhadná dívka z ikonické fotografie? Helena Vodenková je tváří Sametové revoluce

13.November » eXtra.cz
Černobílá fotka s křehkou dívkou, která drží rozzářenou svíčku, se stala vizuálním symbolem 17. listopadu 1989. Ikonickou fotografii tehdy pořídil Jan Šibík. Dlouhou dobu zůstávala identita dívky na snímku neznámá. Je na něm zachycena Helena Voden...

Show Jana Krause – Viktor Dvořák, Helena Vodenková, Jan Šibík a David Kosák

11.November » topvip.cz
Herec Viktor Dvořák, dívka ze slavné fotky Helena Vodenková a fotograf Jan Šibík a dítě sametové revoluce David Kosák se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. listopadu ve 21.35 hodin na Primě. ...

Show Jana Krause – 13. 11. 2019

11.November » SatCentrum
Herec Viktor Dvořák, dívka ze slavné fotky Helena Vodenková a fotograf Jan Šibík a dítě sametové revoluce David Kosák se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. listopadu ve 21.35 hod. na Primě.

Madona 17. listopadu. Takhle vypadá dívka z ikonické Šibíkovy fotky po 30 letech

5.November » Bleskově.cz
Heleně Vodenkové bylo 18 let, když se v listopadu 1989 ocitla uprostřed vřavy na Národní třídě. Její snímek vybral Jan Šibík na obálku své knihy.
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista

Tato informační stránka o Helena Vodenková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Vodenková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes