15
new stories - click to show

Milan Vojta

Related to

Krajské nemocnice na jižní Moravě dostaly 408 milionů na odměny zdravotníkům

2.November » Brněnská Drbna
Nemocnice a další zdravotnické organizace zřizované Jihomoravským krajem dostaly od ministerstva zdravotnictví 408 milionů na mimořádné odměny pracovník, prozradil dnes krajský radní pro zdravotnictví Milan Vojta (ANO). Peníze dostanou zaměstnanci...

Zájmy Břeclavska bude v kraji hájit pět zastupitelů

6.October » Břeclavský deník
Osm politických stran a uskupení má své zástupce v nově zvoleném zastupitelstvu Jihomoravského kraje. Do pětašedesátičlenného sboru usedne také pět zástupců z Břeclavska.

Tři Břeclavané zasednou v krajském zastupitelstvu

5.October » Břeclav
V pětašedesátičlenném krajském zastupitelstvu bude mít Břeclav v novém volebním období tři zástupce: Petra Vlasáka (Česká pirátská strana), Milana Vojtu (ANO) a Richarda Zemánka (KDU-ČSL).

Nemocnici slouží dvaadvacet nových přístrojů za čtyřicet milionů

4.October » Břeclavský deník
Dvaadvacet nových přístrojů, které pomohou zlepšit péči o pacienty, má nově k dispozici břeclavská nemocnice. Vyšly na čtyřicet milionů a zaplatit je pomohla pětaosmdesáti procentní dotace z Evropské unie.

Jihomoravská záchranná služba buduje dočasnou leteckou základnu

2.October » Seznam Zprávy
Jihomoravský kraj nemá vlastní základnu pro provoz letecké záchranné služby, dokončení provizorního stanoviště se očekává v listopadu. Hangár bude na letišti v Brně, zázemí bude z kontejnerů.

V nemocnicích přituhuje. Covid odkládá neakutní operace, chybí personál

2.October » iDNES.cz
Ačkoliv je covidových lůžek podle statistik ministerstva zdravotnictví dostatek, řada nemocnic již začala omezovat naplánované a neakutní operace. Mezi prvními je třeba Fakultní nemocnice Motol, Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, Fakultní nem...

Pacientů na jihu Moravy přibývá, lůžek taky. Šedý scénář, zní z nemocnic

2.October » iDNES.cz
Nejhorší obavy se nenaplňují, lůžek pro pacienty nakažené koronavirem máme dostatek, zaznívá z jihomoravských nemocnic. Kraj aktuálně eviduje 85 hospitalizovaných s covidem-19, zatímco před měsícem jich bylo 32.

Jihomoravská záchranná služba buduje dočasnou leteckou základnu

2.October » MedNews
Brno 2. října (ČTK) - Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje vybuduje na letišti v Brně dočasnou základnu leteckých záchranářů. Od kraje jako zřizovatele na to dostala 12 milionů korun, řekla ČTK mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Dův...

Ženou Jihomoravského kraje se stala Alice Tobiášová

Vítězkou letošního jedenáctého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Jihomoravský kraj stala Alice Tobiášová, která se věnuje charitě intenzivně již od roku 2013.

Koronavirus ONLINE: Závada ministerstva „zatajila“ nová čísla. A zasedá krizový štáb

1.October » Blesk.cz
Vláda ve středu schválila nouzový stav, potrvá 30 dní. Budou s ním spojené zavřené střední školy v rizikových oblastech, omezení akcí na deset uvnitř a 20 venku. Aktuální vývoj pandemie včetně nouzového stavu projedná ve čtvrtek dopoledne krizový ...

Koronavirus ONLINE: Závada ministerstva „zatajila“ nová čísla. A zasedne krizový štáb

1.October » Blesk.cz
Vláda ve středu schválila nouzový stav, potrvá 30 dní. Budou s ním spojené zavřené střední školy v rizikových oblastech, omezení akcí na deset uvnitř a 20 venku. Aktuální vývoj pandemie včetně nouzového stavu projedná ve čtvrtek dopoledne krizový ...

Jihomoravský kraj spustil systém sdílení informací o pacientech

30.September » Seznam Zprávy
Jihomoravský kraj spustil systém eHealth, který zapojeným zdravotnickým zařízením umožňuje sdílet informace o pacientech. Do projektu se zapojily krajské i městské nemocnice v kraji i zdravotnická záchranná služba.

Tato informační stránka o Milan Vojta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Vojta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes