Jana Vojtová

Related to

Slavkovští hasiči mají nové vytápění zbrojnice. Budovu také částečně zateplili

30.December » Vyškovský deník
Slavkov u Brna – Opravy hasičské stanice v Malinovského ulici ve Slavkově u Brna pokračují. Na rok 2019 poskytl kraj částku 639 tisíc korun. Díky tomu mohli představitelé města celkově zrekonstruovat topný systém včetně umístění dvou moderních kon...

Slavkovští si za svoz odpadů připlatí

30.December » Vyškovský deník
Slavkov u Brna – Ceny známek na popelnice ve Slavkově u Brna po sedmi letech podraží. Informovala o tom mluvčí města Veronika Slámová.

Nové posilovací stroje i prolézačky. Úpravy ocení děti i dospělí

29.December » Vyškovský deník
/FOTO/ Zatraktivnění plochy mezi ulicí Na Hraničkách a Sídlištěm Osvobození dokončili ve Vyškově. Úpravy podle města potěší školáky, mládež i dospělé.

Před Silvestrem půjdou na pochod

29.December » Vyškovský deník
Rousínov – Na veřejně přístupnou akci Předsilvestrovský pochod zvou na neděli do rousínovské místní části Slavíkovice děti i dospělé.

Postavili dvě nové klubovny. Příští rok je vybaví fitness stroji

28.December » Vyškovský deník
Snovídky – Stavební úpravy podkroví obecního domu pro volnočasové aktivity dokončili ve Snovídkách. Vznikly tak dvě prostorné a světlé klubovny a sociální zařízení.

Slavkov má rozpočet na příští rok. Zaměří se na opravy a rekonstrukce

22.December » Vyškovský deník
Slavkov u Brna – S investicemi ve výši osmasedmdesát milionů korun počítají slavkovští zastupitelé v rozpočtu města, který schválili pro příští rok. „Nic nového stavět nebudeme, jen musíme opravovat a rekonstruovat,“ informovala místostostarostka ...
Jitka Molavcová - Česká herečka a zpěvačka
Jana Rösslerová - Tisková mluvčí
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Jana Vojtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Vojtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes