15
new stories - click to show

Petr Koudelka

Related to

Příběh roku 2020: Zničila ho nemoc. Z tenisového dna ho vytáhli Bučováci

31.December » Vyškovský deník
Tenis hraje Martin Hlavačka od deseti let a probojoval se až do první ligy. Jeho cestu na vrchol však překazila náhlá nemoc. Selhal mu imunitní systém a měsíc ležel v nemocnici.

Rychlejší WiFi pro všechny a vždy

8.December » FeedIT.cz
Značka Zyxel novými přístupovými body standardu 802.11ax otevírá další možnosti zákazníkům, kteří chtějí všem uživatelům poskytovat vysoce výkonnou a spolehlivou WiFi. Podrobnosti přináší Petr Koudelka, Senior Sales Engineer ve společnosti Zyxel N...

Uvolnění: otevření obchodů a služeb na Vysočině někomu pomůže, jiné zavalí prací

29.November » Třebíčský deník
Vláda avizovala čtvrteční otevření obchodů, restauračních zařízení i služeb. Na Vysočině to vítají nejen podnikatelé, ale především sami zákazníci.

Nebulizace: vzdálenou správu sítí teď oceníte ještě více než doposud

12.November » FeedIT.cz
Výhody platformy Zyxel Nebula pro správu sítí pomocí cloudu jsou ještě více patrné v kontextu současné pandemie koronaviru. Petr Koudelka, Senior Sales Engineer ve společnosti Zyxel Networks, vysvětluje, proč očekává další nárůst popularity systém...

Webinář - Na Vaše dotazy odpovídá Petr Koudelka – 3. část

11.September » Reseller Magazine Online
Webinář je určen pro přímé dotazy na věci, které jste kdy chtěli vědět, ale báli jste se zeptat... Zeptejte se na to, na co jste nenašli odpovědi sami.

Do zbraně! Dny památek ve Vyškově oslaví i historickým šermem

3.September » Vyškovský deník
O letošní ročník tradiční události „Dny památek – Dny evropského dědictví“ obyvatelé Vyškova nepřijdou. Pořadatelé ve městě chystají nabídku akcí od pátku jedenáctého září do neděle třináctého.

Auto vjelo do lidí, zranilo děti. Hledají svědky ze závodů na vyškovském letišti

Amatérské automobilové závody na vyškovském letišti vyšetřuje policie. Na konci května tam totiž při akci Autoslalom Vyškov jedno z aut vjelo mezi diváky a zranilo dvě děti.

Před 132 lety se narodil ilustrátor Alois Budík, náměty hledal i na Slovácku

V pondělí uplyne 132 let od narození malíře a ilustrátora Aloise Budíka. Narodil se v Bučovicích jako syn civilního inženýra. Po absolvování slavkovského gymnázia začal studovat Akademii výtvarných umění v Praze, kterou ale kvůli smrti otce nedoko...

Před 75 lety ustoupila německá vojska z Vyškovska

/STALO SE/ Až do devátého května roku 1945 byly v držení německého wehrmachtu obce v oblasti Vojenského výcvikového prostoru Dědice, dnešní Pustiměřské Prusy, Drysice a také Brodek u Prostějova. V sobotu uplyne pětasedmdesát let od osvobození posl...

V Bučovicích rozděluje město tisíce roušek. Lidé si pro ně mohli přijít na úřad

18.March » Vyškovský deník
/FOTOGALERIE/ Obyvatelé Bučovic už mají k dispozici tisícovky roušek. Představitelé města je ve středu do páté hodiny odpoledne rozdávali v budově městského úřadu.

Tato informační stránka o Petr Koudelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Koudelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes