Jitka Molavcová Česká herečka a zpěvačka

Vztahuje se k


Články

Jitka Molavcová na Karlštejně

7.srpna » Informuji.cz
V závěru letních prázdnin bude Hrad Karlštejn patřit šansonu. V rámci... | Karlštejn - (2018-09-01 19:00:00 - 2018-09-01 00:00:00)

Slyšte, lidé! – Semafor porevoluční

16.července » Rádio Proglas
U Supraphonu vyšel box 11 CD, která představují písně a scénky z 33 porevolučních her divadla Semafor. Celkově se jedná o téměř 12 hodin materiálu. Hodinový výběr z této kolekce vám představíme v týdeníku Slyšte, lidé! s premiérou 21. července 201...

Chvojení láká na Žalmana, Křesťana, Kamelot i Spirituál kvintet

15.června » iRegiony Impuls
Folk a jemu blízké žánry rozezní v pátek lesní arboretum ve Vysokém Chvojně. Na pódium tamějšího přírodního amfiteátru zamíří Žalman, Marien, Kamelot či Spirituál kvintet.

Chvojení láká na Žalmana, Křesťana, Kamelot i Spirituál kvintet

15.června » iDNES.cz
Folk a jemu blízké žánry rozezní v pátek lesní arboretum ve Vysokém Chvojně. Na pódium tamějšího přírodního amfiteátru zamíří Žalman, Marien, Kamelot či Spirituál kvintet. Další články k tématu: To nepřebolí. „Jeden z nás chybí, ale Marien bude hr...

Žalman pokřtí v Semaforu dvojalbum, jeho život přibližuje i film

10.května » Týden.cz
Folkový písničkář Pavel Žalman Lohonka pokřtí v pražském Divadle Semafor dvojalbum nazvané Moje nevšední roky. První CD obsahuje 19 starších a méně známých písní, druhé 11 písniček, které aranžovali a nahráli jazzoví hudebníci. Kmotry alba budou J...

Jiří Suchý (86): Jak vyzrál na stárnutí

8.května » Aha!
Vrátil se do minulosti! Divadelník, zpěvák, herec, spisovatel a textař Jiří Suchý (86) a jeho pravá ruka Jitka Molavcová (67) pokřtili nový komplet jedenácti CD s písněmi a výstupy Divadla Semafor z let 1989 až 2015.

VIDEOZÁZNAM: Šarmantní osobností uplynulého roku se stal Viktor Preiss

19.dubna » ČRo 2 - Praha
Herec Viktor Preiss získal nejvíc hlasů ve 22. ročníku rozhlasové ankety Šarmantní osobnost. Podívejte se na videozáznam galavečera z královéhradeckého Kongresového centra Aldis.

Miloš Forman jako náčelník Bromden. Chtěl vidět, jak to vypadá na druhé straně

17.dubna » Český rozhlas
Jako Milan Kundera je náš první světově uznávaný romanopisec, tak Miloš Forman byl náš první v celém světě respektovaný filmový režisér. Škoda jen, že na světovou slávu dosáhli oba až jako cizinci: První je dnes Francouz a druhý byl Američan.

Karel Hvížďala: Náčelník Bromden byl Formanův vzor

Jako Milan Kundera je náš první světově uznávaný romanopisec, tak Miloš Forman byl náš první v celém světě respektovaný filmový režisér. Škoda jen, že na světovou slávu dosáhli oba až jako cizinci: První je dnes Francouz a druhý byl Američan.

Hlasy v anketě Šarmantní osobnost roku sečteny. Kdo zvítězil? To prozradí galavečer 18. dubna

22. ročník ankety Šarmantní osobnost roku 2017 už má vítěze. Kdo se jím stal, vyhlásí moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura na galavečeru 18. dubna 2018 v 19 hodin v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

Hodnocení uživatelů: Čochtanův divotvorný hrnec (Divadlo Semafor) - 30 % [Lebowski]

13.dubna » i-divadlo.cz
Výborná Jitka Molavcová a dechová sekce tří mladých hrajících "nehereček" drží představení nad vodou. David Kraus s moderními hodinkami do časů otrokářských asi moc nezapadá, a to nejen hodinkami, ale ani svou toporností. Vlastimil Harapes je anga...

Tato informační stránka o Jitka Molavcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Molavcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes