15
new stories - click to show

Marie Formáčková

Related to

17 let od skonu Růžičkové: Troška šokuje o příčině její smrti

5.January » Aha!
Je to již 17 let, co herečka Helena Růžičková (†67) není mezi námi. Žena s velkým talentem a srdcem byla jednou z největších osobností československého filmu. Ačkoli to na sobě nedávala vždy tolik znát, život ji také zkoušel.

Poslední slova Heleny Růžičkové (†67) před smrtí: Do konce musela pracovat, aby měla na špitál

4.January » eXtra.cz
Herečka Helena Růžičková (†67) opustila tento svět už v roce 2004, pro její blízké a kamarády jsou ale poslední chvíle s ní něčím, na co nezapomenou do konce života. Jak se loučila a co naposledy řekla?

Jedenáct žen a jedenáct příběhů, které mají jedno společné – muže

8.December » KrajskeListy.cz
Láska není jen výsadou mladých a nikdy není pozdě dát si život znovu dohromady. Čtení Marie Formáčkové pro ženy, které si umí vychutnat život v každém věku, vydalo nakladatelství XYZ.

Host: Marie Formáčková, spisovatelka, novinářka a pedagožka

18.November » ČRo
Jak ovlivnila její život a vztah ke smrti Helena Růžičková? Proč tak ráda učila ve věznici? A co je zdrojem jejího optimismu a vitality? Moderuje Barbora Chuecos.

Šéfredaktroka legendárního časopisu z dob socialismu přiblížila začátky kariéry Ivany Trumpové

17.November » instory.cz
Přes dvacet let pracovala v redakci tehdy nejpopulárnějších ženských časopisů, později napsala bezpočet knih se známými osobnostmi, například s Helenou Růžičkovou nebo Zitou Kabátovou.A také vyučovala vězně.

ZUZANA BUBÍLKOVÁ & MARIE FORMÁČKOVÁ - TALKSHOW

18.September » Nový Bydžov
Zábavný pořad nejznámější ženy politické satiry Zuzany Bubílkové společně se spisovatelkou a publicistkou Marií Formáčkovou.

Spisovatelka Marie Formáčková: Na vojenském sídlišti v Benešově jsme jako děti chodily v zeleném

14.August » ČRo Region
Spisovatelka a publicistka Marie Formáčková prožila dětství díky svému tatínkovi, vojákovi z povolání na vojenském sídlišti v Benešově. A dodnes na něj moc ráda vzpomíná.

Historická inspirace do kuchyně i do domácnosti

16.July » Klub knihomolů
Každé léto mnoho z nás utíká z měst a snaží se nasytit přírodou tak, aby pak po zbytek roku opět vydrželi zavření v bytech a kancelářích. Což se pokusit něco málo z ní uchovat – díky moudrosti našich rodičů a prarodičů? Nejprve se vydáme zpět v ča...

Marie Formáčková: Jsem ráda, že žiji v téhle zemi!

4.April » Haló noviny
Marie Formáčková je novinářkou, publicistkou, spisovatelkou a pedagožkou v jedné osobě. Dvacet let pracovala v časopise Vlasta, kde byla od roku 1989 šéfredaktorkou. Později byla šéfredaktorkou časopisů Květy a TV Revue. Od roku 2000 se věnuje...

Kuchařku pro syna pokřtili Zdeněk Pohlreich a Marie Formáčková

16.February » Region Plzeň
Autory knihy „Kuchařka pro syna“ jsou přední plzeňští odborníci v oblasti gastronomie Bohumil Rydrych a Filip Vracovský.

Kuchařku pro syna pokřtil i Zdeněk Pohlreich

14.February » Plzeňský deník
Kuchařka pro syna se jmenuje nová kniha předních plzeňských odborníků v oblasti gastronomie Bohumil Rydrycha a Filipa Vracovského, kteří na Akademii hotelnictví a cestovního ruchu v Plzni předávají v roli učitelů své zkušenosti nastupující kuchařs...

Maxiautogramiáda ve Velkých Přílepech u Prahy: Podaří se překonat rekord?

27.November » Literární noviny
Sobota 30. listopadu bude patřit v malé obci Velké Přílepy u Prahy předvánočnímu setkání umělců různých žánrů: od spisovatelů přes malíře, ilustrátory až po herce a zpěváky. Ti všichni se budou v tento den (od 10 do 18) v místní sokolovně podepiso...
Jan Antonín Duchoslav - Český herec
Josef Hlinomaz - Český herec
Lucie Zedníčková - Česká herečka
Vladimír Michálek - Český scenárista a filmový režisér

Tato informační stránka o Marie Formáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Formáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes