15
new stories - click to show

Miloš Schmiedberger

Related to

Překvapivá slova manažera Jiřího Krampola: Byla prolezlá nemocemi, říká o Haně

6.September » Expres.cz
Smrt Hanky Krampolové byla nečekaná, podle manažera Jiřího Krampola se jí ale nelze divit. Ten Expresu přiznal, že jeho samotného náhlý odchod ženy jeho dlouholetého kamaráda nepřekvapil.

Jiří Krampol se po smrti milované Hanky (†59) skrývá! Kam zmizel?

17.August » Blesk.cz
I když už třeba poslední roky na kurt nevyběhl, stejně vždycky přišel jako divák. Jiří Krampol (82) ale tentokrát na tenisovém Memoriálu Strýčka Jedličky nebyl. „Odjíždím na prodloužený víkend do lázní,“ svěřil se už na karu své ženy Haničky (†59).

Krampol zmizel! Odjel se dát dohromady...

17.August » Aha!
I když už třeba poslední roky na kurt nevyběhl, stejně vždycky přišel jako divák. Jiří Krampol (82) ale tentokrát na tenisovém Memoriálu Strýčka Jedličky nebyl. „Odjíždím na prodloužený víkend do lázní,“ svěřil se už na karu své ženy Haničky (†59).

Tři dny po smrti Hany Krampolové (†59): Šokující výsledek pitvy!

7.August » Aha!
Náhlou a nečekanou smrt Hany Krampolové (†59) nezpůsobil prasknutý vřed, jak se nejdřív domnívali lékaři. Manželka Jiřího Krampola (82) zemřela na multifunkční selhání orgánů. Tak hovoří jednoznačně výsledky pitvy.

Krampol (82) už ví, co zabilo jeho ženu! Hance (†59) selhaly orgány!

6.August » Blesk.cz
Zabilo ji multifunkční selhání orgánů. Tak hovoří výsledky pitvy Hany Krampolové (†59), která svému manželovi Jiřímu Krampolovi (82) zemřela před třemi dny doma v náručí.

Jak to bude s pohřbem Hanky Krampolové? Čeká se na pitevní zprávu a mluví se až o 14 dnech

5.August » Expres.cz
Jiří Krampol spolu se svým manažerem Milošem Schmiedbergerem odjel v úterý dopoledne zařizovat pohřeb pro svou ženu Hanku, domů ale přijel s nepořízenou. Stále v ruce nedrží úmrtní list své ženy. Ačkoliv je pitva již hotová, čeká se na výsledky da...

Jiří Krampol: Hanka umřela krásná! Poslední foto jeho ženy před smrtí

5.August » Blesk.cz
Herec a dabér Jiří Krampol (82) přišel o milovanou manželku Hanku (†59), která mu zemřela v náručí. Měli společné plány, na které už bohužel nedojde, ale jednu věc přece jen Hana ještě před smrtí stihla...

Známe podrobnosti posledního rozloučení s Hanou Krampolovou (✝59). Je to hodně nečekané

5.August » Super.cz
Hana Krampolová (✝59) nebude mít klasický pohřeb. Nepřeje si to její manžel Jiří Krampol (82) . Super.cz to potvrdil hercův manažer Miloš Schmiedberger.

Vdovec Krampol a dcera ex-premiéra? Bylo se to domlouvat!

5.August » Aha!
Nedlouho po náhlé smrti manželky Hanky (†59) odjel dvaaosmdesátiletý herec v doprovodu manažera do domu někdejšího předsedy vlády Stanislava Grosse (†45). Co tam dělal?

Smrt manželky Jiřího Krampola zasáhla Česko: Takhle šel čas s jeho milovanou Hankou

5.August » eXtra.cz
Česko zasáhla smutná zpráva o odchodu manželky známého baviče Jiřího Krampola (82). Hana odešla do nebe ve věku pouhých 59 let. Zemřela náhle a nečekaně. Připomeňte si s námi, jak s ní šel čas.

Krampol záhy po smrti manželky Hany (†59): Cesta do banky a pak za Grossovou!

5.August » Blesk.cz
Podle vlastních slov Jiřímu Krampolovi (82) zatím stále nedochází, co se vlastně stalo. Před plným dopadem emocí z náhlé smrti manželky Hanky (†59) ho drží řada praktických nezbytností, jako třeba zařizování pohřbu. Naštěstí má přátele, co mu pomů...

Nešťastný Krampol po smrti manželky Hanky (†59): Tři dny jsem to tušil!

5.August » Aha!
Náhle se stal vdovcem. Jiřímu Krampolovi (82) zemřela milovaná žena Hanka (†59) v pondělí v podvečer v náručí. „Tušil jsem, že se něco stane,“ řekl deníku Aha! smutně herec, který se v posledních letech staral o Haničku, kterou neustále sužovaly z...
Jan Antonín Duchoslav - Český herec
Ladislav Štaidl - Český hudebník
Petr Kolečko - Český dramatik, scenárista
Václav Vydra - Český herec
Jiří Krampol - Český herec a moderátor
Dana Morávková - Česká herečka
Jiří Pomeje - Herec a moderátor

Tato informační stránka o Miloš Schmiedberger zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Schmiedberger" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes