15
new stories - click to show

Alfréd Strejček

Related to

Líbeznění. Milostné sloky z Prostonárodních písní a říkadel Karla Jaromíra Erbena

20.November » ČRo
Připomínáme 150. výročí úmrtí Karla Jaromíra Erbena, významné osobnosti českého národního obrození. Účinkují Taťjana Medvecká, Alfred Strejček a Petr Svoboda.

Hrejme dále. Alfred Strejček a David Vávra popsali svůj boj o zdraví

18.November » ČT24
David Vávra a Alfred Strejček se podělili se čtenáři o zkušenost, jak přežili osobní katastrofu. V knize Hrejme dále… vypráví o zdravotních komplikacích, které je postihly, a o tom, jak se s nimi zkoušeli vypořádat. Své příběhy sepsali umělci na p...

Molavcová září štěstím! Strejčkův obrat v boji s krutým osudem

18.November » Aha!
Osmasedmdesátiletý herec se pomalu ale jistě opět vrací zpátky do aktivního života. I když je na vozíku a končetiny má stále částečně ochrnuté, je opět plný chuti do života a milované práce. Před kamerami České televize se nyní objevil v literárně...

Host: Michal Vaněček, IT specialista, krizový manažer a filantrop

8.November » Český rozhlas Plus
Za pomoci jeho Nadace T-Soft Eternity vyšla kniha Hrejme dále, aneb jak jsme přežili osobní katastrofu. Knížka vypráví příběhy Alfréda Strejčka a Davida Vávry.

Jelínek (85) plný pochybností: Nevím, zda si to zasloužím...

22.September » Aha!
Je skromný, až to bolí. Herecká asociace ho letos poslala do dabingové Síně slávy, avšak Rudolf Jelínek (85) se zdráhal toto ocenění převzít. „Nevím, zda si to zasloužím,“ prohlásil na letošním udílení Cen Františka Filipovského za dabing.

Vladislav Vančura, Útěk do Budína. Čte Alfréd Strejček

V cyklu Podvečerní čtení si tentokrát můžete poslechnout román Vladislava Vančury Útěk do Budína. A nemusíte čekat až na vysílání.

Online poslech: Vladislav Vančura, Útěk do Budína. Čte Alfréd Strejček

V cyklu Podvečerní čtení si tentokrát můžete poslechnout román Vladislava Vančury Útěk do Budína. A nemusíte čekat až na vysílání.

Útěk do Budína 1

Útěk do Budína spisovatele Vladislava Vančury je příběh o lásce mladé a krásné studentky Jany a statkářského synka Tomáše. Ona je Češka, on Slovák.

Ceny Thálie se udělí v listopadu, ocení samostatně loutkáře

23.June » ČeskéNoviny.cz
Praha - Ceny Thálie za nejlepší jevištní výkony na českých divadelních scénách se budou předávat 14. listopadu v Národním divadle. Oproti loňskému roku, který už také přinesl do...

Tato informační stránka o Alfréd Strejček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alfréd Strejček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes