Irena Vokrojová

Related to

„Vyčištěním šatníku dojde i k jakési psychické úlevě.“ říká módní stylistka Irena Vokrojová.

22.April » Magazín Modio.cz
Momentálně trávíme hodně času doma, a to je ta správná příležitost udělat si revizi v šatníku. Proč přesně je to důležité a jak postupovat? Na toto téma jsme vyzpovídali módní stylistku Irenu Vokrojov...

Proměna čtenářky Jitky (57): Jak málo stačí k viditelné změně! Jak se vám líbí?

2.March » Proženy.cz
Usměvavou Jitku přihlásily do proměny kolegyně. Měly pocit, že by si po náročném období plném stresu zasloužila alespoň jeden příjemně strávený den, po kterém se bude cítit plná síly i nově nabytého sebevědomí. Byla mise úspěšná?

Módní trapasy 2020 aneb Loni hit, letos faux pas! Co už raději vyhodit ze skříně a čím to nahradit?

4.February » Proženy.cz
Neustále se vyvíjí, mění a vrací. Podléhají jí ženy i muži a dokáže ovládat nejmocnější lidi naší planety. Našeptává, do čeho investovat, čeho se vzdát i co nadobro zatratit, jenže za svým slovem dlouho nestojí. Móda má zkrátka každý rok jinou nál...

Proměna, která vám vezme dech. Hanka (42) přišla jako šedá myška a odešla jako sebevědomá žena

2.December » Proženy.cz
Když zrovna není v práci, věnuje svůj čas pětiletému synkovi. Na sebe moc času nemá. Ke kadeřníkovi chodí Hanka (42) jednou za rok, a protože už spoustu let nosí stále stejný účes, sebrala odvahu a přihlásila se do proměny.

Ponožky v sandálech jako vrchol ledovce! Čeští muži a jejich největší módní chyby. Která vám nejvíc vadí?

22.November » Proženy.cz
Pány, co se týče módy, v našich článcích trochu zanedbáváme. Pojďme to změnit! A kde jinde začít, než u těch největších přešlapů, kterých se čeští muži dopouští? Ne, nejsou to jen stále omílané ponožky v sandálech!

Zvířecí potisky po padesátce? Žádná ostuda, ale vysoká módní! Naučte se leoparda i hada nosit vkusně

15.November » Proženy.cz
Jak nosit zvířecí vzory, když vám je přes 50? Leopardům a hadům na oblečení, botách a kabelkách jsme se věnovaly se stylistkou Irenou Vokrojovou v novém videu. Nechte se unést na zvířecí módní vlně bez ohledu na věk!

Že světlé boty nejsou nic pro vás a nevíte, k čemu je nosit? Přesvědčíme vás o opaku! Tyto kozačky si zamilujete

8.November » Proženy.cz
Jaké kozačky si pořídit tento podzim? Jedině béžové. A s čím je nejlépe kombinovat, tím už si hlavu lámat nemusíte. Stylistka Irena Vokrojová to vymyslela za vás!

Nenechte se odradit podzimním počasím od sukní! Takto je můžete nosit ve slunných dnech i nepříjemných plískanicích

22.October » Proženy.cz
Midisukně je perfektní délkou. A jestli o tom pochybujete, v tomto videu vás přesvědčíme. Stylistka Irena Vokrojová vybrala tři různé varianty delších sukní, které užijete po celý rok, nehledě na počasí. Který z outfitů si vyberete?

Nepotřebujete mnoho oblečení, stačí jen pár kousků! Do kterých se teď na podzim vyplatí investovat?

4.October » Proženy.cz
Jak si vybavit šatník, aby vám sloužil několik dalších sezon? Pokud budete vlastnit ty univerzální kabáty, bundy, trička, sukně a kalhoty, budete mít pořád pocit, že máte co na sebe. A to je skvělé, ne? Stylistka Irena Vokrojová vám ve videu porad...

Drzá, ale dáma: Jak nosit tričko s potiskem v každém věku? Naučíme vás to!

30.August » Proženy.cz
Řekněte to tričkem! Jste Wonder Woman, máte rády Micky Mouse nebo milujete Paříž? Stylistka Irena Vokrojová si pro vás přichystala šest outfitů pro mladší i zralé ženy a v hlavní roli je tričko s potiskem.

Vydáváme diář - Módní diář 2020!

Nejsem módní guru, nikdy nebudu a oblečená chodím spíš průměrně. Někdy v loňském roce jsem nicméně vykročila ze své komfortní zóny, ze své neustálé obavy, že si "nemůžu dovolit, protože přece ..." a podepsala jsem se pod mnoho svázaných stran, kte...

Padesátka je nová čtyřicítka aneb Tři důvody, proč se v módě nebát barev, tenisek k šatům ani čelenek do vlasů

15.August » Proženy.cz
Hledáte nápady, co nosit, když nejsou vedra, ale stále je teplo? Stylistka Irena Vokrojová si pro vás připravila inspiraci na tři outfity, které vybírala pro ženy 50+. Co si nenechat v módě uplavat, dřív než skončí léto?

Tato informační stránka o Irena Vokrojová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irena Vokrojová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes