15
new stories - click to show

Magda Vránová

Related to

Velké proměny ve Velkém Týnci: nové středisko, dům pro seniory i hezčí zahrada

Velkou proměnou prošlo centrum Velkého Týnce na Olomoucku. Zdravotní středisko je kompletně opravené, navíc tam vyrostl nový bytový dům s chráněným bydlením pro seniory. Rekonstrukcí v těchto dnech procházejí také interiéry nedalekého společenskéh...

Podloubí naproti Mořice zdobí Reliéf. Líbí se vám?

ANKETA/ Nová murálová malba zdobí podloubí naproti kostelu svatého Mořice. Malbu s názvem Reliéf tam před pár dny vytvořilo umělecké duo Die Geniesser.

Park pod Dómem i botanickou rozzářily lilie. Podívejte se

Pohledem na stovky žlutých, oranžových a vínových lilií se v těchto dnech mohou potěšit obyvatelé i návštěvníci Olomouce, kteří procházejí parčíkem pod katedrálou svatého Václava.

Vodopád ve Výpadu už má "bazének". Takto teď vypadá

Práce na obnově umělého vodopádu v Bezručových sadech v Olomouci pokročily. Hotové je už záchytné jezírko ve tvaru půlkruhu a aktuálně probíhá montáž technologií v betonové šachtě.

U Šantovky to rozjede Slza, na Paloučku Mig21

Populární kapela Slza po delší době opět vystoupí před olomouckým publikem. Koncert začíná v pátek 16. července v 19 hodin v zábavním areálu FunPark Šantovka. Vstupné je 299 korun.

Waldorfská škola v Olomouci už je zvenku hotová. Nahlédněte dovnitř

V plném proudu jsou v těchto dnech dokončovací práce v areálu nového kampusu Waldorfské školy v olomoucké městské části Hejčín. Od září tam zahájí provoz mateřská a základní škola a také první ročník lycea, které zatím v regionu chybělo.

Moravské divadlo dostává novou krytinu. Takový je z něj výhled

Střechu historické budovy Moravského divadla na Horním náměstí v Olomouci brzy pokryje nová krytina. Práce na rekonstrukci střešního pláště začaly v tomto týdnu, hotové mají být v polovině srpna.

Ve Schweitzerově už chystají pás pro tramvaj. Takto teď vypadá stavba trati

Stavba tramvajové trati na sídlišti Nové Sady pokračuje podle harmonogramu. Pracuje se hlavně na kabelovodech a kanalizačních sběracích, těžká technika se už přesouvá také do Schweitzerovy ulice.

Na olomouckém náměstí láká nové posezení v záplavě květin. Jak se vám líbí?

Nové zákoutí, takzvaný Green Point mohou využívat obyvatelé i návštěvníci Olomouce. Příjemné posezení s lavičkami a nádobami osázenými pestrobarevnými letničkami vzniklo přímo pod slunečními hodinami.

V zoo se narodila mláďata makaků

O další dvě mláďata se rozrostla tlupa makaků v olomoucké zoologické zahradě. Návštěvníci si je mohou prohlédnout v jejich rozlehlém výběhu přístupném po visuté lávce.

Proměna křižovatky v Neředíně zastaví tramvaje. Takto teď vypadá

Kvůli pokračující rekonstrukci křižovatky třídy Míru a Neředínské ulice nebudou v příštím týdnu jezdit ve směru od tržnice ke krematoriu tramvaje. Od pondělí až do neděle je nahradí výlukové autobusy X.

Pod Hodolanskou se už jezdí po nové cyklostezce. Takto vypadá

Cyklisté už jezdí po novém úseku Jantarové cyklostezky v olomoucké městské části Hodolany. Dosud museli ve směru z ulice U Ambulatoria přejíždět po velmi frekventované Hodolanské ulici.

Tato informační stránka o Magda Vránová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magda Vránová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes